Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyának, hogy szeretnék találkozni egy néger fiúval?

Figyelt kérdés
A fiú nagyon aranyos, sokat szoktunk beszélni, és már majdnem 4 hete folyamatosan beszélünk neten. A közelben lakik (kb 80km), de abba a városba szüleimmel gyakran járok, kb hétvégente. Már mindketten szeretnénk élőben is találkozni. Én úgy gondoltam, hogy anya pl elvisz abba a városba, mikor úgyis mennénk, én addig a fiúval leszek, mozizunk, sétálunk, ő pedig vásárolgat pl hugommal, aztán a megbeszélt időben ő is vinne haza, így a közelben lehet (de amúgy is ismerem a várost). Jól tanulok, komoly terveim vannak, és a fiúnak is, ő is kemény egyetemre jár. A fiú 22, én pedig 17,5. Ez sok?
2014. jan. 2. 00:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Szóval a nagy farkakra utazol...
2014. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

végre valami izgalmas kérdés *.*


így : "anya szeretem a csokikat így tupek lesz a pasim" :D

2014. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
csokifucsi
2014. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondod neki, ugyan úgy ahogy itt.
2014. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
kell a nagy fa.sz, mi?
2014. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mért baj az ha a fiú néger?
2014. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
a magyar fiúk között is van normális.
2014. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem valami ghánai menekült hanem tényleg egyetemre jar,van csaladja akkor nyugodtan.


De hogy ismerted meg és mit tudsz róla BIZTOSAN?

Mert a neten én lehetek a pápa is..

2014. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem számít a bőrszíne, csak anya nem tudom, hogy mit fog gondolni.. Igen, tudom, hogy vannak normálisak is, de én eddig alig találkoztam olyannal, aki külsőre is bejött volna.
2014. jan. 2. 00:55
 10/21 anonim válasza:
mekkora faszok vagytok istenem. egy rendes kerdest feltett es rendes valaszt var! anyud ugy szeret ahogy vagy ezt biztos.tehat ahogy teged elfogad akkor ezt is el tudna fogadni. nem korai. unokatesom 22 baratnoja 16 :)
2014. jan. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!