Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnek kezdeni a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek kezdeni a beteges feltekenysegemmel? 20/F

Figyelt kérdés

Tisztazzuk , hogy sosem volt meg normalis kapcsolatom , de nagyon szeretnek vegre egyet. 3 honapja ugy tunik vegre talaltam valakit. Egy problemank van . Hogy tavkapcsolat a mienk. Egyenlore . Tenyleg csak egyenlore. Szoval azt is tisztazzuk hogy nagy farkam van , nagy tehetseg vagyok az agyban is , eszem is van - bar tulgondolok mindent - es tudom hogy nagyon jokepu is vagyok. Sot meg sport multam is van. Alapjaban veve nem aggodnek ... csak ugye a tavolsag nwm tudok elmenni vele , szemmel tartani stb... Tudom hogyha egyutt elnenk nem lenne mas eselyes...

Most lett 18 es nagyon okos fura es kedves lany. Es rosszul van a megcsalastol tenyleg nagyon rendes lany. De en nem tudok mit tenni.folyton feltekeny vagyok , nyomozok utana , vallatom stb. Felek hogy ezt nem fogja birni. Meg en se. Idegbeteg vagyok : (

Nem csalt meg , viszont tavolodtunk mar el egymastol... Maskor meg mar egyutt elest tervezzuk... Nagyon fontos nekem es szeretem. Sosem csalnam meg , mindig normalis kapcsolara vagytam futo kalandok helyett. Szoval a problema az ,hogy mult heten bevallotta h mar negyszer talalkozott egy sraccal. Termeszetesen nagyon kiakadtam szakitani akartam ilyesmik... Aztan mondta hogy nem lett volna semmi nincs rajtam kivul mas jelolt rondabb nalam hulye is es nyomomba se erhet stb... nem tudja miert csinalta csak engem szeret stb... Szoval nem csinalt semmit deee mar talalkozgatott... Mint barat ... Megneztem magamnak a sracot tenyleg nem vagyunk egy sulycsoportba. Buliba megy holnap ahova ot is meghivta. Ezert is osszevesztunk mar. Kellene aggodnom? - bocsi az irasert telorol vagyok -


2014. jan. 2. 01:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
önfegyelem
2014. jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
leszoksz róla !
2014. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez nem beteges. mással randizik, a csúnya ott van :)
2014. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem randiztak. és engem szeret
2014. jan. 2. 01:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Fogadd el, h minden nő .....

Sokat nem tudsz tenni;)

2014. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De miért találkozott a sráccal?

Amúgy ha önként mondta el és nem te faggattad ki az még a jobbik eset. Egyébként a féltékenységeden - ha tényleg beteges, de szerintem ez még nem az - csak te tudsz változtatni.

2014. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

huujuhjjuhj :D sok az öndicséreeet :D ne legyél így elszállva magadtól mert hidd el ez is unalmas lehet..


egyébként a féltékenység egy kapcsolatot megölhet .. :( visszább kell venned különben megunhatja a lány..

és akár kiis szerethet.. ja, és nem minden a külső.. :)

vannak jópasik akiknek nincs barátnőjük és vannak olyanok is akiknek nem a leghelyesebbek és nekik mégis van..

2014. jan. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

faggattam valami hasonlorol aztan mondtam oke oke. Aztan 1-2 percre ra eloallt a dologgal. De ez milyen mar. Pontosan tudom hogy megy ez de rohadtul nem erdekellt hiszen nincs baratnom , nincs is szuksegem ra. Aztan egyszer akar normalis lenni az ember megbizni valakiben es tessek.

Komolyan az a gond hogy jot akarok. Tenyleg igy erzem , ha valami g**seget csinalltam semmi nem jott kozbe.

2014. jan. 2. 01:58
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem sok az ondicseret de ha ez az igazsag nem fogom leszolni magam. Foleg azzal a ronda ostoba gyerekkel szemben. Abszurd.
2014. jan. 2. 02:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy dúl benned a harag és a féltékenyég a másik sráccal szemben és az is látszódik, hogy nagyon szereted a lányt.

Viszont nem erőlteted rá magad nagyon? Nem lehet, hogy csak egy kis pihit akart úgymond? Ez is megölheti a kapcsolatot.

2014. jan. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!