Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt én nem értem. Kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én nem értem. Kedves vagyok a lányokkal mindig és egy normális lányt nem tudok találni. A volt barátnőmmel is karácsony előtt szakitottunk. Még is mit csinálok rosszul? 21/F

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mindig magadban keresd a hibát.
2014. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 The Guard ***** válasza:
Parasztnak kell lenni velük akkor tapadni fognak rád ;)
2014. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
így ennyiből esélytelen, hogy tudjunk segíteni reálisan
2014. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem volt sok barátnőm összesen 9. De ebből a 9-ből kb 5-6 megcsalt. nekem k*baszottul fájt és még ők szakítottak velem. valamit nagyon rosszul csinálok ezek szerint.
2014. jan. 2. 02:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda pszichotréner triumvirátus jött össze eme hajnali órán. :)
2014. jan. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 The Guard ***** válasza:
$5 személyében megérkezett egy "rendes" lány....
2014. jan. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ötösnek PACSI jár: a szöveg kegyetlenül jó. Szétröhögöm az agyam rajta.
2014. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, nem sértésnek szántam, srácok. :) Legalább van, aki értelmes, tapasztalaton alapuló tanácsot tud adni. (és ez nem ironikusan mondom, hanem tényleg így is gondolom) Azért már olvastam pár hozzászólásokat és abból azt szűrtem le, hogy normálisak vagytok (megint nem ironikusnak szántam)

Amúgy ja, egy kicsit kattant vagyok :)

2014. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2"a jó válasz-Mióta kicsit bunkó vagyok,nincsenek ilyen gondjaim.Tudat alatt a nőknek szükségük van rá.Ne vidd túlzásba a kedvességet.Találd meg az egyensúlyt,és ne görcsölj rá.
2014. jan. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!