Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Jogosan húzta fel magát a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon haspók lett. Mindig azt csinálja, hogy ha van nálam csoki vagy bármilyen nasi, kérdezi hogy ehet-e belőle, én meg azt mondom hogy persze, igen. Aztán az egész tábla csokiból meghagy egy kockát nekem.


Most összevesztünk, népnapomra kaptam bonbont, ugyan ez, kérdezte, hogy vehet-e belőle, én ettem 1 darabot, de nem nagyon jött be, így félretettem. Aztán most kérdezte, hogy kérem-e az utolsó darabot? Én meg csak nézek, hogy már csak 1 darab van?? Hát mondom egyed... Ő meg ezen felkapta a vizet, hogy most miért vágom a fejeket, mi bajom van? Kérdeztem tőle, hogy nem veszed észre magad? Ő meg csak néz értetlenül hogy mi van, mire én elmondtam ezt neki hogy ez zavar hogy ilyen haspók lett, megeszik mindent.

Na ő ezt úgy vette le, hogy én irigy vagyok, megsértődött és hozzám vágta a bonbont dobozostul, hogy "tessék itt van te irigy köcsög". Csak néztem, hogy mi van ezzel, aztán azt mondtam neki hogy "szerintem most inkább menj haza". Ő meg nagy sértetten összepakolt és elment, el se köszönt.


2014. jan. 2. 12:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi, szóval *névnapomra
2014. jan. 2. 12:48
 2/17 anonim ***** válasza:

Ha nem is vágom hozzád a dobozt, de én is felb---nám magamat egy idő után ha állandóan szivod a vérem. :)

Ő haspók, és kész :) Nem igy szereted? :)

2014. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

csodálom hogy ez zavar.


Én örülnék ha a barátnőm felfalná a nagymilkát egyedül :)

2014. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
74%

Bocsáss meg, de a pasid egy igazi bunkó. Ha máshol vagyok alapból nem eszem annyit, mint ha otthon majszolnám a csokit. Inkább megosztanám a barátnőmmel.

Az pedig, hogy neked vágta a dobozt... no comment, leírta magát.

Jobbat érdemelsz!

2014. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De régen nem volt ilyen. Nem zavar, egye, egészségére, de azért jól esne, ha nem enné meg az összeset, hanem hagyna nekem is... Néha olyan mintha valami kényszerből enne, nem is éhes, de ott van előtte valami, akkor azt el kell tüntetnie...
2014. jan. 2. 12:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Majd megnyugszik..

Az igazság néha fáj...

Szerintem azért hűzta fel magát, mert tudja,hogy igazad van

2014. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ilyen kényszeres tevékenység egy màsik kényszeres tettet pòtol, pl. abbahagyta a dohànyzàst vagy ivàst, vagy màs függöséget.

Ritka, hogy csak ùgy egyik napròl a màsikra ennyire csokimàniàs legyen valaki :)

2014. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kicsit bunkaj a kanyod nem?
2014. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Meg már volt olyanra is példa, hogy vettünk 1-1 hamburgert, ő megette, én még ettem, ő meg elkezdett tátogni a szájával, hogy etessem, mint valami madárfiókát. Jó, adtam neki, de amikor kiharapja a felét és megsértődik azon, hogy nem adok többet, mert szeretnék én is enni, na az nagyon fel tud húzni.


Huh, hát régebben hetente bejárt a haverjaival inni, de mostmár lecsökkent ezeknek a bejárkálásoknak a száma bizonyos okokból... Lehet hogy ezt akarja pótolni az örök evéssel? Vagy unalmában eszik? Mit lehet tenni ilyenkor? :(

2014. jan. 2. 13:06
 10/17 anonim ***** válasza:

Meg is érdemled. Ha normális rendes pasit választottál volna akkor nem ez lenne.

De nektek persze, hogy a macsók kellenek.

2014. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!