Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok utazással járó munka (pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok utazással járó munka (pl. pilóta, stewardess) esetén hogy lehet fenntartani egy komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat érdekelne.
2014. jan. 2. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy komoly párkapcsolatot mindennapos telefon/skype beszélgetéssel simán fenn lehet tartani. Egy jó kapcsolatot viszont nem. Ne szivasd magad sztem. Ha utazgatós munkád van, akkor ne csak 1 helyen legyen partnered, hanem több állomáson is!
2014. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet nagyon. Sok légitársaságnál alá is kell írnod egy szerződést, hogy X éven belül nem lesz gyereked.
2014. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
82%
az én párom nem stewardess de külföldön dolgozik és csak 2-3 havonta találkozunk. Minden este telefonon beszélünk és nagggggyon nehéz. Viszont ha tényleg szeretitek egymást akkor ki lehet bírni. Plusz ha ezt túléltétek akkor szerintem már mindent.
2014. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!