Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi genetikai adottsága,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi genetikai adottsága, kinézete, arccsontozata, szeme a fontos vagy az ápoltsága?

Figyelt kérdés
A kérdés kizárólag fejre vonatkozik, mert azt látom mindent az dönt el a lányoknál. Tehát tegyük fel a test megfelelő, koncentráljunk az arcra, mert a lányok ,,arcfetisiszták", ha külsőre kell választani egy pasit. Tehát adott egy férfi, full ápolt, minden rendben van, napi fürdés, jó illatok, jó ruházat, szép fehér fogak, jó haj és etc. De nagy orr, kiálló fülek, nem vonzó szempár stb Na ilyenkor mennyire fontos az ápoltság? Mert szerintem onnantól kedve a kutyát sem érdekli ez a dolog. Ahogyan az elmúlt 8 évben a lányoknál tapasztaltam az esetemben. Ha odamentem hozzájuk sosem azt mondták, hogy jajj de jó illatod van, jajj de jó a bőröd a kozmetikusod nagyon ügyes és sorolhatnám. Ez mintha nem is lenne nekik fontos. De arra volt eszük (lobotómiát nekik), hogy azt mondják, hogy mi van a szemeddel, nem tetszik, jujj de nagy az orrod, az sem tetszik stb. Mi van velük? Mert ez az ápoltság dolog egy nagy maszlag, csak annak fontos az ápoltsága, aki genetikailag is vonzó nekik. Ezért már nem bírom a nőket, egyet sem. A hazugság és ködösítés nagy mesterei.
2014. jan. 2. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
és folytatódik a hiszti és az önsajnálat tovább... :D
2014. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Folytatódik a piros pacsi osztása tovább, ha nem értelmes választ adnak. Köszöntem,
2014. jan. 2. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
és folytatódik a hiszti és az önsajnálat tovább... :D
2014. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70%
és folytatódik a hiszti és az önsajnálat tovább... :D
2014. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tavaly se jutott neked szex.Igen ilyenek a nők ilyen a világ ilyen az élet.
2014. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

# 2

Egy igazi rossz fiú van közöttünk:D

2014. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
és folytatódik a hiszti és az önsajnálat tovább... :D
2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Számomra fontos a testmagasság és az, hogy arányos legyen az alkata.Kigyúrtakat nem csípem.Legyen átlagos,arányos,vékony v némi túlsúly is rendben van, ha az összkép jó.


Ezenfelül kell, hogy az arcában megfogjon valami.Pl nekem tetszik, ha nagy az orra valakinek és NEM tetszik,ha a száj és az orr között túl nagy hely van...az ápolt,szép fogak pedig ALAP.Felesleges az orra, vagy a fülre kitérni, mert mondom összkép a lényeg.


Tehát az ápoltság,igényesség állandó legyen.

2014. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hiába nyávogsz. az arcodon úgy sem tudsz változtatni. ezen túl a kérdés már felesleges is. légy ápolt, és jó társaság, és kitartó. aztán majd 1x eljön a te időd is


nem mellesleg: elvileg jól nézek ki, mégsem volt még b.nőm. szóval ennyit arról hogy arcra mennek

2014. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
49%
és folytatódik az önsajnálat tovább... :D
2014. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!