Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "megcsalás"Hogy tudsz úrrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"megcsalás"Hogy tudsz úrrá lenni a belső szorító érzésen?

Figyelt kérdés
Nekem nem túl jól indult a 2014,el voltunk a férjemmel szilveszterezni így utólag bár ne tettük volna.Nagyon sokat ittunk ,de ő még többet amikor hazafele indultunk hozzánk csapódót egy házaspár magukhoz invitáltak hogy ígyunk még egyet az újév örömére,nem kellet sokat győzködni minket így bementünk.Akkor már éreztem nem kellet volna,megkérdeztem hol a mosdó kimentem mire jöttem vissza a házaspár férfi tagja ott állta z ajtóban és finoman kifejezve elkezdett volna "közelebbről is megismerkedni velem" hozzáteszem vagy úgy 15 évvel idősebb volt élből kirázott volna a hideg még a gondolattól is.Na ekkor bepánikoltam és mondtam a férjemnek azonnal menjünk nem akarták hogy menjünk de végül sikerült mikor mentünk hazafele kísértek minket és nem tudom hogy hogyan de amikor néztem hátra a férjem csókolózott a nővel! Egyszerűen nem tudom hova tenni a dolgot. Ti ezt hogy reagálnátok le?
2014. jan. 2. 14:18
 1/10 Költőnő? ***** válasza:

swingerekbe futottatok, a férjed meg nem utasította vissza

helyedben leülnék vele megbeszélni ezt...

2014. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hárman benne lettek volna a párcserében, te viszont nem.

Ez történt :)

Semmi, beszéljétek meg, és kész. :)

2014. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A vérmérsékletemből kifolyólag,az első pillanatban elküdtem volna ......hát nem publikus amit mondtam volna. D 11 év együtt vagyunk és rengeteg energiám van ebben a kapcsolatban meg van egy gyerekünk is már csak ezért sem tenném,csak egyszerűen nem értem ezt az egészet.Még most is azt hiszem hogy csak álmodtam,de nem.Megbeszéltük mert láttam azt a mérhetetlen nagy fájdalmat az arcán és tudom hogy józanul meg nem fordult volna ilyen a fejébe.A gondolattól elhányta volna magát.De bennem most valami nagyon megváltozott és nem tudom hova tenni magamba.Hiába próbálok úgy csinálni mint ha nem történt volna semmi,egyik pillanatról a másikba elcsuklik a hangom és elsírom magam.Ez gáz lehet hogy most egy ketten nevenek rajtam de muszáj kiírnom magamból mert szorít a szívem és úgy érzem megfulladok.
2014. jan. 2. 14:47
 4/10 A kérdező kommentje:
Szó szerint rosszul érzem magam,annyi mindent megéltem már nem vagyok egy gyenge nő simán túl teszem magam mindenen de .... nem is tudom akkorát csalódtam benne.És ha legközelebb elmegy haverokkal iszik,ott se vagyok akkor mi van.Basszus sose voltam rá féltékeny ,de ezek után egy jó nagy tüske van bennem...
2014. jan. 2. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezen ne görcsölj, és ne lihegd túl.

És biztos lehetsz benne, hogya párod mindegy milyen fejet vágott, ha mondanád neki, hogy benne vagy, szerintem nem mondana nemet.

Bakker, nem történt semmi helyrehozhatatlan. Előttetek volt egy nagy kaland lehetősége, de ti úgy voltatok vele (főleg te) hogy ez nem jön be.

Ha nem, hát nem. Ne legyél már ennyire merev. Aki merev az törik. (mint látható)

Ezen inkább röhögni kéne, hogy meredek volt, és "majdnem", de mégsem. Tanulságos, és

furcsa helyzet volt. Ettől sem a kapcsolatotok,sem más nem változik meg! És ha hidegebb fejjel gondoljátok át, még erősödik is.


Furcsát fogok mondani. A régi swingeresek mindegyike azt mondja, hogy az erős kapcsolatuk még erősebb lett. A dolog működőképes amúgy ha olyanok vesznek benne részt, akik szivesen benne vannak. Ti nem. Pont. Az élet felfedezés, kaland, találkozás az újjal. Akkor is ha nem látod be, hanem picsogsz helyette. :)))

2014. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:

érthető.

de már nem tudod meg nem történtté tenni...

soooksok őszinte kommunikáció

2014. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nélküled de, de veled szivesen benne lenne egy mókában.

Nem érdemes féltékenynek lenni.


Azt azért vegyük észre, ha ebből a dologból valami rossz sül ki hosszú távon, azt neked köszönhetitek majd. (ez gondolom világos)

2014. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd... erre azt tudom mondani, hogy nálunk baráti körben fordult elő jópár évvel ezelőtt, hogy egy férfi és egy nő az alkohol hatására egy buliban vad csókcsatába kezdett... mindkettőjük párja tud róla, és megmaradt a barátság, mindenki túl tudott lépni a dolgon. (Pedig sejtheted, hogy ezek után egy ideig kínos volt közös társaságban egy légtérben tartózkodni minden érintettnek. A ti helyzetetek annyiból jobb is, hogy az életben nem kell többet találkoznotok a párral!)

Túl kell lépni rajta... ez van.

2014. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

apud lebeszélte, hogy tőle megdughatnak, öve a másik nő


előre


most meg kínos.

2014. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! jó volt olvasni más nézeteket is.Nem lihegem túl,de nem tudom megtagadni azt aki vagyok vannak nézeteim elvárásaim,ezért vagyok egy érző lény.

Nem hiszem hogy tönkre megy emiatt a kapcsolatom,legalább is mindent megteszek hogy inkább "röhögjünk rajta és ne sírjunk" Csak nem voltam még ilyen szituációban és nem tudtam hogyan kezeljem,jó volt ez megosztani valakivel aki nem ismer,mert az ilyet normális ember nem mond el ismerősnek ha csak nem hencegni akar vele.Pedig belevaló vagány csaj vagyok de ez kiverte a biztosítékot,ez van majd az idő megoldja.

2014. jan. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!