Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy ez a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ez a csaj nem bukik le?

Figyelt kérdés

Ő az egyik csoporttársam, és szerintem már gyakorlatilag egy éve kavar szintén az egyik csoporttársunkkal. Kollégiumi bulikban már akkoriban is sokszor láttam őket együtt, végig kettesben kb, igaz akkor még csók meg ilyesmi nem, de gyanús, hogy akkor is lehettek már olyasmik... Pedig a csaj akkor is járt közben valakivel. néhány hónapra szakított utána, és addig ezzel a sráccal volt, de végül őt is dobta és most megint az előző barátjával van... és tuti, hogy azóta is kavarnak, még mikor jó idő volt, többször is láttam őket az egyetem környékén kettesben, sőt, még smárolni is, minden órán együtt vannak kb, együtt mennek haza... és mondom már én is láttam őket többször is smárolni, feltételezem mások is látják az ilyesmit.

Akkor mégis hogy nem bukik le? Meg egyáltalán mi értelme van ennek?


2014. jan. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
fekete mágia!
2014. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kölcsönadtam neki a láthatatlanná tévő köpenyemet.
2014. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek varázspálcája van.
2014. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A probléma felvetéséből meg a megfogalmazásból egy általános iskolás kislányra tippelnék. De annak honnan vannak csoporttársai?
2014. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 huzoro válasza:
Tanulni szeretnél tőle vagy csak irigykedsz?
2014. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dehogy irigykedem...

Csak egyszerűen rosszul vagyok ettől, ha látom őket, utálom az ilyesmit.

2014. jan. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!