Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok mar ugy, hogy szakito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar ugy, hogy szakitottatok a parotokkal, aztan nagyon megbantatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idö,ameg ezen tu teszed magad,ha egyaltalan sikerül?
2014. jan. 2. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert még csak 14 vagyok! :D
2014. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Én egy szakítást jól meggondolok.


Szerintem lépj tovább, zárd le, hogy ilyen döntés született, és most már ehhez kell alkalmazkodnod. Legközelebb pedig ne dönts elhamarkodottan és jól fontold meg, hogy mit is szeretnél?

2014. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az az igazsag,hogy meg nem szakitottam,csak ettöl felek,mert nem tudom mit csinaljak.amugy mar kb.1eve bennem van ez az erzes...nagyon sajnalom a baratnömet :( vagy probaljak meg inkabb szünetet kerni?jobb lenne ugy?
2014. jan. 2. 14:47
 4/6 Frepi voook ***** válasza:
Inkább szakítsatok, az időkérés nem jó.
2014. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétszer szakitottam eddig de nem bántam meg egyiket sem. Hiányozni hiányzott utána egy darabig de ettől még nem kell visszarohanni hozzá!
2014. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha már egy éve benned van szakíts.. én is így voltam vele,egy évig kb sokszor eszembe jutott,hogy szakítani kellene,végül megtettem,nem volt könnyű döntés,de úgy voltam vele,ha már ilyen sokat agyalok ezen,ott valami nagyon nincs rendben.És nem bántam meg.Ez nálad már egy átgondolt szakítás lenne.
2014. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!