Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszichológus kigyógyíthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus kigyógyíthat bárkit melegségből?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 14:59
1 2 3
 1/24 Költőnő? ***** válasza:

nem, ez nem pszichés

és nem is betegség

2014. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ahogy drága-jó Költőnőnk mondja.
2014. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem. A biszexualitásból még esetleg, mert annak lehetnek lelki okai, de a homoszexualitás nem választás kérdése.
2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az magától is gyógyul, csak előbb meg kell halnod, utána drasztikusan esni fog a testhőmérsékleted.
2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért akarod magad kigyógyítani? :( 18/F
2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha a "heteroságból" is "ki lehet gyógyulni".


Nem kellene melegfelvonulás... Azt a pénzt költhetnék felvilágosító programra. Akkor nem hinné azt a sok idióta, hogy ez egy fertőző betegség.:D

2014. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kigyógyulni csak ha elvisznek akkor nem tudna változtatni ugye?
2014. jan. 2. 15:05
 8/24 anonim ***** válasza:
szerintem meg részben kulturális okai vannak. másképp nem tudom, hogy lehet magyarázni, hogy pl ókori görögöknél gyakori volt a biszexulitás. szerintem olyan ez mint a kajabeli ízlés, aki valahol ázsiában nő föl annak kívánatos a mozgó polip csápokat rágni, aki meg itt az undorítónak találja. persze lehet olyan is van, aki valahogy genetikailag van kódolva, de szerintem nagy része kulturális. az persze kérdés, hogy csak akaratilag meg lehet e változtatni és ha igen, akkor mi értelme lenne.
2014. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem, a kultúrának sincs hozzá köze.

Ez szexuális orientáció. Vagyis a farka nők látványa helyett férfiak látványára áll fel. Márpedig nincs az a pszichológus vagy színházi előadás ami ezen változtathat. :D


Mert ha igen, akkor a heterók is félhetnének, hogy egyszer csak nem áll fel többé a nőkre, de a férfiakra a bráner.

Ugye, hogy lehetetlenül hangzik??

2014. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
amugy elirtam a dolgokat leszbikusságról van szó de akkor a lényeg ugyanaz attól nem?:D
2014. jan. 2. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!