Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon friss kapcsolatom féltékenységgel kezdődik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindig, minden zavarja: az is ha megcsörren a telefonom, ha valami váratlan programom akad, vagy az, hogy ha buliba valaki csak rámnéz, mert akkor az van h 'biztos tetszel neki' s olyankor problémája van.. :) mi a teendő? 20/l

2014. jan. 2. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mond szépen a szemébe, hogy fejezze be, nagyon szereted és nem fogod megcsalni. ha ezek után nem változtat ezen elhagyod.
2014. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mondtam neki, de azzal jön, hogy csak fél hogy elveszít meg hogy kimarad az életemből..
2014. jan. 2. 21:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Add a tudtára h Őt szereted. És nyugtasd meg. :DDD
2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Ez nagyon nagyon nem jó kezdet,de ne hagyd magad,mert később ellenőrizni akar majd mindent.Van neked életed,vannak barátaid,egyébként az nem zavarja,ha az ő telefonja csörög?Vagy ha őt nézik meg?

Csak azért írom,mert együtt voltam egyszer egy messzi-messzi galaxisban egy igazi kegyetlen vadállattal,és mély nyomokat hagyott bennem a dolog,mert nem tudtam őt kezelni,teljesen behódoltam neki,és a sürgősségin végeztem,a jobb fülemre pedig nem hallok rendesen azóta sem.

Ez drasztikus példa,de akkor is példa.

Mivel most eszembe jutott ez az ember,üzenem neki,(Rácz János,aszódi lakos) hogy egyszer meg fogom őt ölni.

2014. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hiába adom tudatára.. az előző kapcsolatomban is ez volt.. velem van a baj?
2014. jan. 2. 21:50
 6/16 A kérdező kommentje:
ő csinálhat mindent... De tényleg! Van olyan, hogy kérdezek hétköznapi dolgokat és azt mondja h nem akar mindent elmodani, mert magánügy.. de amikor felemelei a hangját vagy elkezd piszkálni, kikényszeríti nelőlem még azt is, hogy mit beszélek a barátnőmmel :) holott nem szivesen adom tovább más problémáit.
2014. jan. 2. 21:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg megteheted!
2014. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Holnap átbeszélem vele. kicsit összekaptunk ezen, s most "jó pofi" próbál lenni, de ma csak volt egy megjegyzése.. :)
2014. jan. 2. 21:59
 9/16 AndrejjaMarijann ***** válasza:
MENEKÜLJ!
2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
menekülök.. köszi a bíztatást!
2014. jan. 2. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!