Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ezzel valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ezzel valami baj, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Én 14 éves vagyok, ő meg 15. Nagyon őszinte a kapcsolatunk, nagyon sok lelki és testi élmény fűz minket össze, nagyon szerelmesek vagyunk és együtt vagyunk minden nap. Volt neki egy lány, másfél éve, akivel nem jártak, csak "kavartak"(puszi, csók stb..) és 3 hónapig szerelmes volt belé. Egyszer amikor náluk voltam belenéztünk a skype-jába, és láttam, hogy azzal a lánnyal beszélget rendszeresen, sőt mikrofonozik vele órákat, szíveket küld neki, bókol neki és sokszor mondja neki, hogy "puszi","imádlak" vagy, hogy "újra lehetnénk legjobb barátok". Azt mondta, hogy nem érez iránta semmit, de félek és nagyon sokat sírtam emiatt.

Szerintetek érez iránta valamit? Tudom, hogy az internetes hangulatjelek és szívek nem jelentenek semmit, de rosszul érzem magam emiatt nagyon.

(Élőben ritkán találkoznak)

Kérlek csak értelmes válaszokat adjatok. köszönöm



2014. jan. 2. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
van, igen te!
2014. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te küldenél csak úgy szíveket egy exednek? Mondanám neki hogy imádlak?

Ezen gondolkozz el...

2014. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb már az ovisok is szexelni fognak?
2014. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azzal, hogy azt írtam, hogy:

"sok lelki és testi élmény fűz minket össze"

nem azt akartam kifejezni, hogy szexelünk.

2014. jan. 2. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
És kedves első válaszoló! Kérlek inkább tartsd meg magadnak a negatív, nem kívánt "válaszaidat" köszönöm
2014. jan. 2. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:

A második jól leírta...

A barátod nem szeret, csak vagy neki...15 éveseknél nem meglepő...

Tudom hgy fáj, de ez az igazság.:(

2014. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg olyan a kapcsolatotok mint amilyennek leírtad, akkor leülhetsz vele őszintén beszélgetni. mondd el neki amit láttál és érvelj hogy úgy néz ki mintha lenne köztük valami, mert olyasmiket mond a lánynak mintha a barátnője lenne.. kérd meg, hogy a tagadással csak méginkább féltékeny leszel. mondd neki hogy szereted, de ha hazudik akkor az még rosszabb, mintha csak simán bevallaná hogy van köztük valami. kérd meg őt hogy meséljen a lányról, mint egy barátról, ha ténmyleg csak barátok akkor neked mint aki a lelki társa, barátnője, nem fog vagyis nem kéne hogy nehezére essen. amúgy fiatalok vagytok még, lehet hogy ő sem tudja mit érez. ha régen szerelmes volt belé és megint "legjobb barátok akarnak lenni" akkor van rá esély hogy szerretné feléleszteni a régi dolgokat de lehet hogy ő sem tudja mit akar.. mondd neki hogy te képtelen vagy folyton gyanakodva járni vele és gondolkozzon el kitől mit akar..

16L

2014. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!