Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthattam el? 20/L

Figyelt kérdés

A baratom viharos hirtelenseggel kilepett a kapcsolatunkbol, ugyhogy arra kell gondolnom, bennem van a hiba, velem van baj. Segitenetek ezeket megtalalni, hogy kesobb ne kovessem el oket?

Rossz tulajdonsagaim:

- nehany dologban infantilis, peldaul: fiatalabbak tarsasaga, rajzfilm nezes, pletykalkodas baratnokkel

- nagyobb tarsasagban visszafogott, csendes

- elvont (rajzolas, festeszet, versiras, filozofalas)

- szetszortsag

- anti partyarc

- kulsovel valo extra torodes: sport, kozmetika, divatlapok tanulmanyozasa, fotozkodas

- fuggetlenseg vagy elzarkozas, ami abban nyilvanul meg, hogy nem szeretem, ha tulsagosan ram szallnak, egesz nap hivogatnak, meg ha a hozzam kozel allokrol van is szo


Biztosan kimaradt nehany dolog, de ezek alapjan nagyjabol kialakulhatott bennetek egy kep rolam. Min kellene fokent valtoztazni, hogy vegre kiegyensulyozott, boldog parkapcsolatom legyen?



2014. jan. 2. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:

- fuggetlenseg vagy elzarkozas, ami abban nyilvanul meg, hogy nem szeretem, ha tulsagosan ram szallnak, egesz nap hivogatnak, meg ha a hozzam kozel allokrol van is szo



én szoktam beszélni többször naponta azzal akivel együtt. ha zavarom akor egy magánakvaló pi sa

2014. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
találsz itt elég halacskát...
2014. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad viharos hirtelenséggel lépett le a volt barátod.

Ha feltételezzük hogy az általad felsorolt tulajdonságok nem viharos hirtelenséggel jöttel létre kicsit a lelépés előtt, akkor ne ebben keresd a hibát. Inkább a csávót hibáztatnám, hogy hirtelen besokallt (nem tudta hogy nem fogja ezt bírni) vagy csak jött egy jobb csaj és váltott... Ne magadban keresd a hibát, persze ha szeretnél változni, akkor dolgozz rajta.

2014. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

"Biztosan kimaradt nehany dolog"


hát, ami a felsorolást illeti,

egy dolog biztosan kimaradt...

2014. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok. Újra elolvasva a "rossz" tulajdonságaid, egészen jól leírtad - az ezek szerint - én rossz tulajdonságaim is :) ... nagyon hasonlítunk. Csak én férfi vagyok :)

Szóval mondanom kell egy véleményt hogy ezek miatt én kifejezetten inkább maradnék mint hogy hirtelen kilépjek a kapcsolatból :)

2014. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amit itt felsoroltál nem tűnsz hibásnak számomra. 21F
2014. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A GYK-n bóklászó egyedülálló férfiak szerint Te egy tökéletes nő vagy és a barátod a balf@5z.


Szerintem viszont nem ismerjük a barátod és így bármelyik tulajdonságoddal lehetett problémája. Ha gyorsan lépett le, akkor viszont elgondolkoznék egy "Másik punci felbukkanása, aki jobb nálam" opción is.

2014. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatalabbak társaságát jobban kedveled? Ez nálam rossz pont lenne. Rajzfilmnézés elmegy, ha engem nem tunkolsz vele. Pletyó elmegy sok nő pletykál. Elvontság oké, amennyiben nem kényszeríted rám a verseidet. Szétszórtság bizonyos mértékig még édes is tud lenni. Persze nem a legrosszabbkor. Anti partyarc nem gond, külsővel való törődés egész pontja egyáltalán nem gond sőt az utolsó sem gond. Én is látok sok olyan párt akik nap közben állandóan hívogatják egymást, de persze nap végén nagy valószínűség szerint találkozni fognak. Én el nem bírom képzelni mit mondhatnak egymásnak. Minden apró részletről beszámolnak? "Jaj épp most kikötődött a cipőfűzőm, na most mond meg, hogy történhetett?" :D Azt ne mondja senki, hogy egy egyetemen annyi minden történik egy délelőtt folyamán, hogy be kell számolni róla nap mint nap. Na mindegy most jó sok fölösleges dolgot írtam. A lényeg, hogy nem olyan vészesek ezek a tulajdonságok, a hirtelen történt lelépés pedig bennem is azt a gyanút kelti, hogy nem is benned van a legnagyobb hiba. Valami hirtelen kangörcs lehetett egy másik nőre vagy ilyesmire tippelnék. :I
2014. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak, akik szerint a rossz tulajdonságaim nem is olyan vészesek és köszönöm azoknak is, akik kicsit keményebb hozzászólásokkal, de ugyanúgy hasznos választ adtak!
2014. jan. 2. 22:56
 10/10 A kérdező kommentje:

8/9, tetszett a Te hozzaszolasod is :)

Akinek fontos az allando kontakt, az nyilvan nehezebben turi vagy jobban nehezmenyezi, hogy a masik nem annyira ragaszkodo..lehet hogy a volt parom is ilyen volt, de mostmar inkabb az uj szerelemre gyanakszom.

2014. jan. 2. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!