Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a nőkről akik vallási okokból csak házasság után feküdnek le a partnerükkel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Buták.
2014. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy tiszteletre méltó a tartásuk.

Én magam (23/F) meg megrakom azokat a lányokat, akik házasság előtt is szétteszik a lábukat. De ezek vallásos lányok akkor is értékesebbek.

2014. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Templom oltárján kúrelnám őket. :D
2014. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kerüljenek messzire.

orál, kézi van előtte?

2014. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont. anált is tiltják a vallások?
2014. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

lány vagyok, szóval lehet, hogy érdemtelen a válaszom, de...


szerintem tiszteletreméltó, hogy az Igazinak tartogatják magukat, de ezzel egyidőben butaság is. egyrészt, mert régen a vallás azért tiltotta a házasság előtti szexet, hogy ezzel is biztosítsa a jövendő férj számára, hogy igenis ő lesz a születendő gyerek apja. így mondhatjuk, hogy "elavult" a dolog. de ez mellékes is, személyes döntés, hogy ma valaki a vallása miatt önmegtartóztat házasságig.

ami miatt butaságnak tartom:

1. feleslegesen okoz feszültséget saját magának (a szexuális kielégületlenség pszichésen is ki tudja készíteni az embert)

2. a szerintem nyomósabb indok. lehet, hogy mondjuk 25 éves korában találkozik egy férfivel, akit nagyon szeret, összeházasodnak, stb. a férfi maga kedves, odaadó, stb, csak hát mondjuk rohadt önző, gyorstüzelő, agresszív állat az ágyban. mint ember, férj, csodálatos, de a szexuális teljesítménye az a katasztrófánál is rosszabb, nem azért, mert gonosz, hanem mert pl nem tudja, hogy a nőknek is vannak igényei- mert talán ő is vallásos. persze, mondhatjuk, hogy ennek kicsi az esélye, de simán ráfuthat az ember, főleg, ha nem "próbálja ki" előtte. nem azt mondom, hogy a szex tartja össze a kapcsolatokat, de ha rossz a szex, nem kielégítő, az sok felesleges feszültséget kelt kapcsolaton belül (nem arra gondolok, hogy a viták a szexről szólnak, hanem hogy a kielégületlenség miatt sokkal feszültebb maga az ember, és kis apróságokon is sokkal jobban felhúzza magát, mint különben tenné), nem beszélve a kellő intimitás hiányáról.

3. hogy várhatná el valaki, hogy a másik fél tudja, mi a jó neki, ha ő maga sem tudja? a vallásos nők ugyanezen okból (már amennyire én tudom) nem is maszturbálnak, mert az micsoda vétek, a Bibliában is írja (a férfiverziót), hogy tilos (ismétlem: már amennyire én tudom).


személy szerint tehát nem támogatom a dolgot, de elfogadom, ha valakinek ez a döntése, lebeszélni nyilván nem fogom egy barátnőmet sem a dologról, ha ezzel az ötlettel jönne elő. tisztelem az önuralmát annak a lánynak, aki tényleg képes kivárni az esküvő napját a dologgal, ráadásul úgy, hogy halvány fogalma sincs róla, mikor kerül erre sor.

2014. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tiltja a biblia a masztit. Onán történetét magyarázzák félre, ami Onán halott tesója asszonyának kötelező felcsinálásáról szól
2014. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Onán


Júda és egy kánaáni lány fia, akit Jahve megölt, mert nem volt hajlandó a sógorházasságot (levirátus) véghezvinni meghalt bátyja gyermektelen özvegyével, Támárral (1Móz 38,4-10) (1Krón 2,3).

Ő maga akarta örökölni elhunyt testvérének vagyonát, ezért ontotta földre magját.

Tehát tévesen nevezik az önkielégítést onanizálásnak, mert Onán valójában megszakított közösüléssel (coitus interruptus) védekezett a nem kívánt terhesség ellen (fogamzásgátlás).

2014. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!