Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elrontottam az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam az életemet, ha 22 évesen nem volt még kapcsolatom?

Figyelt kérdés
És nem is nagyon tudom, hogy hogyan kellene kialakítani egyet...
2014. jan. 2. 22:58
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
Nem. Még simán bepótolhatod :D De húzzál bele!
2014. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyorsan ;)
2014. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
te úgy érzed, hogy elszúrtad, meg ezzel tönkretetted az életed? Mert ha igen, akkor a válasz a kérdésedre szintén igen. De ha eddig jól elvoltál, akkor ne izgulj azon, hogy mások mit gondolnak.
2014. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én 18 vagyok,és nekem sem volt még kapcsolatom,nem is csókolóztam még...Nem tartom magam csúnyának,mégis,4 lányból akit eddig leszólítottam nem lett semmi.

Te is tedd meg az első lépést,menj oda valakihez,ha nem sikerül,ne add fel,fel a fejjel,majd a következő,vagy az azutáni sikerülni fog;)

Én sem adtam fel. Nyugi,úgyis rátalálsz majd arra a lányra,aki szeretni fog.

2014. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is lassan 22 vagyok, még soha sem volt senkim, és én nagyon megszenvedem ezt. Depressziós is vagyok rendesen, pszichológushoz járok majd 3 éve...És sajnos ez az állapot nem is normális. Az embernek már a szemét kiszúrja, hogy körülötte mindenkinek van párja...Én már föladtam az ez iránti vágyamat, de ha téged még nem nyomorított meg ez teljesen, akkor küzdj érte. Kívánom, hogy szerencsével járj!
2014. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ki voltam tőle akadva, hogy miért nincs még barátom 19 évesen, aztán lett, rendes kedves csávó aki nagyon szeretett, akkor meg menekültem. Következő alkalommal meg megint ez. Lehet neked nincs még rá igazán szükséged, később rá ér, nem tudom...

vagy inkább az "csak" a probléma, hogy nem tudod, hogy kell?

2014. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hogy lehetsz ilyen pesszimista? Írj rám,és megpróbállak kimozdítani ebből a depressziós állapotból,ugyanis egy fél éve én is ilyen voltam,mégis megszűnt.

Nekem csomó rossz tulajdonságom is van amellett,hogy senkim nem volt még..nincs gyakorlatilag semmi önbizalmam,lusta vagyok,rossztanuló,nem tudok kapcsolatot létesíteni senkivel..(jó ez túlzás) nem vagyok boldog,amikor barátok között vagyok..stb. Még sem vagyok pesszimista.

2014. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok hasonló cipő... de már úgy vagyok vele, hogy nem is gondolok ilyesmire, vagy összejön majd vagy nem.
2014. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt azért elárulhatnád, hogy fiú vagy lány vagy :)
2014. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!