Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halló barátom van, én nagyotha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halló barátom van, én nagyothalló vagyok, és alig beszélünk, elég kicsit nehéz vele, de szeretem, és ő is. Miért nehéz? Tudtok adni tanácsot, van ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:

most a beszélgetést kérdezed?

talán ,mert utál üvöltözni mint egy oroszlán

írogassatok egymásnak

2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hallókészülék?
2014. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szoktatok beszélgetni neten keresztülm, írni egymásnak?

ott jobban megy a kommunikáció?

ha igen, akkor szerintem nincs azzal nagy baj, ha élőben nem beszéltek annyit.

bár mi a párommal hallók vagyunk, tehát nem gátolja semmi a beszélgetést élőben, mégsem beszélünk túl sokat, mert előbb leírjuk egymásnak a gondolatainkat, mikor készülünk a találkozásra. :)

szerintem ezzel nincs baj, egyszerűen ha történik valami az olyan izgalmas és jó rögtön írni a másiknak.

azért is alakult így, mert nincs telefonom, ezért mindig írunk.

amikor élőben találkoztok, koncentráljatok inkább egymásra, a látványra, érintésre... mi pl. sokat sétálunk, a természet is nagyon jó és jobb időben sok jó dolgot lehet csinálni, pl. mi szoktunk piknikezni is. sőt, néha együtt sütünk valami süteményt, szóval jól szórakozunk úgyis, hogy viszonylag keveset beszélünk.

ha zavar, mindenképp érdemes megbeszélni vele, ez is egyféle megoldás lehet, hogy inkább írásban, de lehet hogy mások írnak még valami jobbat is akár.

2014. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
viselem hallókészüléket, szájról olvasom. már el kezdtem megszokni, de akkor is. nem ciki folyton csendben lenni, s csak csókolózni meg ölelni, nézni egymást? éppen megbeszéltünk és beszélni is fogunk róla, csak kíváncsi voltam rátok is. talán programot kéne terveznem, hogy ellegyünk. mert eddig még nem is volt közös programunk csak otthon kettesben lenni
2014. jan. 2. 23:29
 5/6 A kérdező kommentje:
ja igen, szoktunk írni egymásnak mindennap, bár mostanában elfogy az újságunk :/
2014. jan. 2. 23:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Állj nyugodtan a sarkadra, és keress külső programot.
2014. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!