Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki párkapcsolata miatt / szerelem viszonzatlansága miatt öngyilkos akart lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért nem tette meg? Hogyan sikerült átlábaljon ezen az időszakon. Nagyon jól jönne pár buzdító, vigasztaló szó... :(

2014. jan. 2. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
őszintén szólva, nekem tegnap fordult meg a fejemben ez a gonodolat. írj rám privátba légyszi, ha van kedved. 24/L
2014. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van, de lesz ez még így se, amúgy meg semmi értelme feleslegesen szomorkodni, már az is részleges öngyilkosság, tudod hány óra megy el így az életedből? Egy új nyelvből is le lehetne tenni a középfokú nyelvvizsgát ennyi idő alatt:D
2014. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság=szégyen, gyengeség, gyávaság. Meghalni könnyű, élni nehéz. Ez van. Megvetem az öngyilkosokat, kivéve ha azzal másokat ment meg. Az dicső. Kapcsolat vége miatt meghalni szégyen.
2014. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öngyilkos nem akartam lenni, de cseppet sem érdekelt volna, ha meghalok. Kocsival száguldoztam(csak akkor ha kizárólag az én életemre tekintve volt veszélyes), sokat balhéztam stb.

De jött egy lány aki megmentett ettől. Életem legnagyobb szerelme eddig. Nem vártam, mégis az életembe csak úgy belépett és jobbá szebbé tette. Azóta vége, de visszahozott az élők közé és itt is maradok.

2014. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hm, eddig nem jutott eszembe, de most hogy mondod, megfontolom... nélküle úgyis felesleges élnem
2014. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!