Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene olyan lány, aki korábban megjárta a pszichiátriát?

Figyelt kérdés
Ha most rendben van, de a nem is olyan távoli múltjához hozzátartoznak pszichés betegségek, öngyilkossági kísérletek, kórházi látogatások, akkor az illető veszett ügy? Egyáltalán el kell árulni az ilyet, vagy jobb titokban tartani?
2014. jan. 2. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Enyhén eltúlozva azt mondom, hogy olyan nem kéne, aki nem járt még szakembernél! Mert mindenki defektes (kisebb-nagyobb mértékben), csak a többség nem tud róla!
2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne kellene?
2014. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem zárnám ki azonnal, de igyekeznék alaposan kiismerni, mielőtt komolyabbat terveznék vele.
2014. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok. Megjárta, rendben van és ennyi. ;)
2014. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
engem nem zavarna, legalább elés sok beöntést kapott. így kevesebb az esélye, hogy anál után valami betegségem lesz.. tiszta hasznon...
2014. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

második: pl. azért, mert papírja van róla, hogy "defektes", meg azért hiába van "rendben" alapjában véve érzelmileg eléggé labilis, meg "diliházban" feküdt stb; vagy csak én látom olyan sötéten, hogy ezzel nem olyan elfogadó még a társadalom?

2014. jan. 2. 23:36
 7/13 A kérdező kommentje:
worldclass replies : ezt a beöntéses dolgot nem tudom, honnan szedted, de gratulálok!
2014. jan. 2. 23:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan nem probléma. Nem a múlt a fontos, csak az számítana, ahogy adott időben megismerem, ha eseleg ezt felvállalja, vagy nyiltan elmondaná, akkor is ugyanúgy viselkednék vele, nem ítélném el miatta.
2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Betegség függő. Ha depressziós volt (nem mániás) az teljesen OK, lennék a társa. Ha pszichózisa volt, akkor nem járnék vele.
2014. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
mi az a pszichózis? most pontozzatok le, nem erdekel, de szeretnem tudni mi az:D
2014. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!