Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy 14 éves lánynak barátja van? Én nem tartom helyesnek. és ti?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de amikor már jönnek ezekkel a dolgokkal, hogy ők a legszerelmesebbek a világon, meg nyálgépként írogatnak egy közösségi oldalon...na azt már nézni se tudom.
2014. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Vannak hormonjai ami már működnek. A teste is erősen fejlődik, és pszichoszexuálisan is.

Teljesen természetes, hogy érdeklődik a másik nem iránt, és fogékony is. Ráadásul a

fejlődésében a "tincsi szerelmek" szerepe elég komoly. Ekkor tanulja meg az új érzéseket, az első kapcsolqtok jó és rossz oldalait, az első csalódások, első csók, első minden. Szóval ez igy van rendjén.

2014. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
74%
Én hetedikes vagyok és már nálunk is nagyra vannak a ''szuperkomoly,, kapcsolataikkal. Ilyen egy hètig szoktak tartani
2014. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha érett a korához, rendben van
2014. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az a jó ha egy ilyen korú gyerek összejön valakivel, nagyon jó tapasztalatokat szerez ezzel, és megtanul sok dolgot a másik nemről, teljesen helyes ha a valakinek ilyen korán van barátja/barátnője

amúgy az nem zavar, amikor egy 14 éves fiúnak van bnője? amúgy nekem elsőnek 4 évesen volt barátnőm

2014. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem.
2014. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azért írtam lányt, mert egyik ismerősömnek van barátja, de az idősebb
2014. jan. 3. 12:53
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként nemtől függetlenül, még ráérnek tapasztalokat szerezni. Nem vesztenek azzal semmit.
2014. jan. 3. 12:54
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Nos ez pont a tapasztalatszerzés kora :) Valójában ezzel nincsen gond. Ez a korszak erről szól. Még akkor is ha néha iszonyat idegesitőek :D
2014. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!