Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem baj?

Figyelt kérdés
Nekem mindig a 20-30 év közti férfiak tetszettek.Köztük azok akik jòképűek, magasak, kicsit izmos testalkat. Mindig az ilyen férfiakat kerestem illetve kaptam meg. Viselkedésre pedig mind hűvös, kimért, pesszimista emberek voltak. Pont ez tetszett meg legjobban bennük.17/L.

2014. jan. 3. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 17 évesen 20-30 év közötti pasikat "kaptál meg", és így is fogalmazol, az nagyon is baj.

Komoly kapcsolatra veled nem tervezhetnek, így nyilván minden alkalommal szexuális tárgyként voltál kihasználva. Vagy volt, amelyikkel az esküvőt, gyerekvállalást terveztétek? Kétlem. Márpedig egy 25-30 éves férfinak vagy arra van szüksége, vagy kis k_rvára, utóbbinak pont jó vagy. Büszke lehetsz magadra!!!

2014. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De baj
2014. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ők túl "öregek" hozzád.
2014. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Riherongy.
2014. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha szexkapcsolatra gyúrsz, akkor nem baj. Akkor sem ha többre, csak csalódni fogsz mindig. Te, és ők nagyon máshogy látjátok a világot. ÉS egy 30 éves pasasból inkább kinézem, hogy csak te hiszed, hogy "megkaptad", valójában csak nem volt hüyle nemet mondani, végig úgy irányitotta, hogy ha ő rád un, te dobd ki :))))

Egyáltalán nem biztos, hogy te irányitod az eseményeket, bár elhiszed :)

2014. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amíg 3-4 évvel idősebb oké..ha többek kevésbé..


Úgyhogy, igen baj..

2014. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
igaza van az elöttem valo hozzászólónak, max 3-4 év még rendben van, afölött felesleges komolyan tervezni, ha csak szex kapcsolat, akkor ..hajrá. Egy életed van, élj ahogy neked jó, mindenkinek más és más jön be. Talán nem a legmegfelelőbb másoktól kérdezni hogy Neked mi lenne kompatibilis. De ha tényleg komoly kapcsolatról beszélünk, tényleg nem érdemes nagy korkülönbségekbe bonyolódni, Túl sok az eltérés, élettapasztalatilag, gondolkodásbelileg..nem hiszem hogy működne. Mindenesetre, a te döntésed. Csak óvatosan,sok sikert.
2014. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ja és még valami, Ne hagyd, hogy kihasználjanak. Minden kapcsolatot csak addig tarts fenn, amig számodra is épitö jellegü, ha már nem ad semmit, amitöl magad is jobb ember lehetsz, hagyd.
2014. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos....eddig egyetlen egy baràtommal sem volt a csoknàl több testi kapcsolat ùgyhogy a szexkapcsolat az nàlam nem gyere be dolog....igaz eddig egyikkel sem éreztem azt,hogy meg kellene tennem,de mégis valahogy vonzanak nem a szex miatt hanem azért akik. Ahogy viselkednek .
2014. jan. 3. 23:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csak csókolóztál velük, akkor mégis milyen alapon mondod, hogy megkaptad őket? Lényegében akkor egy komolyabb kapcsolatod sem volt még, nyilván egy 20-30 éves férfinek csak ilyen kis játékos kaland lehettél, főleg, ha csak csókig jutottatok... Elég nagy a szád a semmire.
2014. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!