Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogy élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy élitek meg az elutasítást? Hány elutasítás után adjátok fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
1 elutasítás emberenként.
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SOHA :)
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te szereted zaklatni a lányokat vagy mi?
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem haver, csak ha 1 lány nemet mond, megyek a következőhöz.. látom te se látsz az orrodtól :3
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy játékszer, és hülye sem.

Ha elsőre elutasít akkor utána emelt fővel távozom. De többször már nem próbálkozok.

Ha az elutasítás után valamit akar akkor próbálkozzon ő.


Az élet nem egy romantikus vígjáték amiben mindig happy end-el végződnek a dolgok.

2014. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyazon nőtől? Egyszer. Felesleges többször próbálkozni. Ha ő próbálkozik utána, mert meggondolta magát, mert rájött, hogy mégis jó parti vagyok, az már nem lesz az igazi, és így nem viszonozom a közeledését. Mindenkinek egyetlen esélyt adok.
2014. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálkozok.

Ha elsőre nem jössz be a csajnak akkor másodjára se fogsz.


Mikor először rádnéznek már akkor tudják, hogy akarnak-e valamit.

2014. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát egy nőtől egyszer megkapom és ennyi,elfogadom.Pár elutasítás az elején meg se kottyant,csak mikor a visszajelzésekből csak elutasítást kaptam és egy pozitívat se,azt az elején még tudtam kezelni,mostanában már nem.

Ahogy telik az idő,egyre nehezebben tudok kezdeményezni is,és egyre rosszabbul viselem de lassan már kezdem megszokni az egyedüllétet. :D

Szóval ha van pozitív is közte néha,akkor tovább elég sokáig is bírhatja az illető,ha nem akkor elkezdenek jönni a gondok,és egy idő után ha nem jön semmi össze na olyankor szokták feladni az emberkék.Én is sokszor voltam úgy,hogy feladom hiába próbálkoztam,most viszont nem érdekel más,próbálkozom amennyi kitelik tőlem és a lehetőségekből és meglátjuk mi lesz.Én bízom benne hogy sikerül találnom valakit,annak ellenére hogy még soha nem volt normálisnak nevezhető párkapcsolatom.

22/F

2014. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha nem vagyok éppen a toppon és kapok 1 elutasítást is, akkor az rosszabb. Ha pozitívan állok hozzá, és hiszek a célban, akkor egy elutasítást szinte nem is veszek észre, mert lefoglal a többi nő.


Am meg nagyon rég csajoztam már, mert abszolút nem látom értelmét az egésznek, szinte biztos hogy elutasítanak. :)


24/F

2014. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már azelőtt tisztázom a csajjal, hogy csak baráti/ismerősi a viszonyunk és az is marad, mielőtt ő el merne utasítani.
2014. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!