Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak elítélve azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak elítélve azok a párok akik között a különbség 20 év? Pl.20N-40F.

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert sok esetben a csaj csak a jólét miatt van a pasival.

A másik meg,hogy a velük egy korú srácok magukban keresik a hibát,hogy miért az idősebbet választotta...

2014. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

azért mert a vénember akar 1 pi..át akit ba..at össze vissza a pi..a meg akar magának 1 biztos pontot akire felkapaszkodhat és megalapozhatja az életét.


amikor ilyen párokat látok...ez a szöveg jön fel bennem.

2014. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

A férfinak 20 év múlva fel sem fog állni a farka kék bogyó nélkül. A nő meg az sem kizárt, hogy meg 40 évesen gyereket is vállalna...(vagy ha már van gyerek, akkor még egyet)

Szex terén egy 40 éves férfi heti 2-3 alkalommal beéri, egy 20 éves csaj napi 2-3 alkalmat sem bán :)

Akárhonnan is nézem túl sok az a 20 év...

2014. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az olyan mintha az apáddal jönnél össze..
2014. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azrt, mert amikor az idősebb 60 akkor a fiatalabb még nagyon fiatal ereje teljében levő 40-es.

Most még egyezhet az érdeklődési kör, de 10-20 év múlva nem fog..

/ persze vannak kivételek../

2014. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Lehet lepontozni, meg felháborodni de volt barátnőmmel (19 éves volt) hidegebb téli napokon, mikor nem mentünk sehova, és szinte semmi dolgunk nem volt, 5x szeretkeztünk, és 6.ra is akarta volna csak már nem volt kedvem hozzá... És nem ilyen 15 perces gyors menetet, hanem 40-50 percig tartott egy menet.

Most ezt a tempót egy 40 éves ember szerintem nem bírja...


Beszéltem már idősebb kollégáimmal erről(40-45 közöttiek), és 2 is azt mondta hogy olyan heti 1-2 alkalommal szexel a feleségével. Ennyi nem elég egy 20 éves csajnak, ezt tapasztalatból tudom!

2014. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 40-es még bírja, se az 50-esek tuti nem...
2014. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert majdnem apja lehetne? oO
2014. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!