Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő telt el mikor elkezdtetek újra randizni? Mennyi azaz idő amikor már nem ciki, hogy újra barátom van?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor amikor kész volam rá...


2 héttel szakitás után volt prőbálkozásom...de miattam nem műkoödött nem voltam rá kész.

Randizásom kb. 6 hónapra volt.. Kapcsolatok is, de pl a férjemmel amikor összejöttünk 1,5 évig nem volt senkim, akkor 3 hét alatt 3 különböző próbálkozás...a férjem pedig berobbant az életembe, sosem randiztunk...


Nem foglalkoztam azzal sosem, hgy ciki vagy sem, akkor kezdtem új kapcsolatba, amikro nekem jó volt..

2014. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 PearlDiver ***** válasza:
Abszolút változó, de általában az együtt töltött idő ötödrésze elég szokott lenni :D
2014. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor készen állsz rá.

nincs szabály nincs törvény rá h mennyit kell várni.

2014. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Egy randi ami alatt összejövök valakivel mondjuk 1-2 órát minimum eltart. Ha a szakítás után rögtön a randira megyek akkor azt mondom, hogy max 4 órát bírj ki amíg kiteszed facebookra, hogy újra kapcsolatban.

De persze ez nincs kőbe vésve, csak egy randin a szakítás után inkább az új jelöltre figyelj, mint a telefonodon a facebook frissítéseidre. :)

2014. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nem vagyok fent a facebookon szóval :)
2014. jan. 3. 16:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Változó.


20 évesen majdnem 1 éves kapcsolat és nagyon csúnya szakítás volt a vőlegényemmel, 2 év kellett amit egyedül voltam, mire megemésztettem a dolgot. Itt most nem arról beszélek, hogy annyi ideig voltam utána szerelmes. Nem érzelmekről van szó, hanem a csalódás hatalmasságáról... hogy mennyire félreismertem őt...


Aztán volt olyan, hogy majdnem 1 hónapnyi kapcsolat után szakítottam, majd 2 hónappal később már a férjemmel jártunk együtt.


De ha úgy alakult volna, 1 héttel a szakítás után is összejöttem volna pl a férjemmel. Csak annyi, hogy később ismertem meg...


27/N

2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!