Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ikrekkel lehet tartós kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ikrekkel lehet tartós kapcsolatot kialakítani? Ezt mindig csodáltam, akinek sikerült.

Figyelt kérdés
Főleg egypetéjűeknél,két ugyanolyan kinézetű személy mellett nem fura,hogyha az egyik tetszik,akkor nyilván a másik is vonzó,nem? Nem éreztétek a kísértést,hogy mindig ott lesz a másik?
2014. jan. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

az egyik tetszik akkor a másik is? nem feltétlenül, mert a jellemük különbözik

ha az egyiket szereted, akkor azt szereted és nem a másikat.. az egy dolog, hogy szinte ugyanúgy néz ki, de ha megismered az egyiket, akkor meg tudod különböztetni a másiktól..

2014. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ezen én is gondolkodok :D lehet hogy az egyiknek teljesen más a személyisége, stílusa, viselkedése :)
2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak iker barátnőim. Nem hiszem, hogy nehéz. Pl náluk az egyikük olyan, mintha mindig menstruálna, nyűgös, pesszimista, a másik laza, vidám. Viszont párkapcsolataik egyszerre szoktak lenni. Egyikük még biszex is.
2014. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az Xfaktorban régebben szerepelt "Ikrek" néven futó csajok közül emlékszem, a Beára a legtöbb fiú gerjedt, hogy úúú, a Mariannra meg azt mondták, hogy kényeskedő, és senkinek nem jött be... nekem meg egyrement, sosem tudtam megkülönböztetni őket, de nem is érdekelt, egyik se volt az esetem:D
2014. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha a jellemük is nagyon hasonlít? (ismerek ilyet)
2014. jan. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!