Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Van egy lány 1 évvel idősebb nállam a szomszédba lakik és legjobb barátok vagyunk már egy ideje többet érzek mint barátság meg is mondtam neki, azt mondta én is tetszek neki de nem akar járni mert nem rég szakított a barátjával de egy ideje már csak más fiúkról beszél nekem.
2014. jan. 3. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarja a barátságotokat kockára tenni. Mert a szakítotok, akkor annyi lenne
2014. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Paulik Áron ***** válasza:
De amit #1 mond az kamu indok, ilyen ürüggyel egy csomó jó kapcsolattól eshetsz el.
2014. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem még nem dolgozta fel a szakítást. Próbáld meg neki újra felhozni a tlmát, és érdeklődj, hogy esetleg egy kis idő után lenne-e esélyed? :) 15/L
2014. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! #3 majd megpróbálom
2014. jan. 3. 23:26
 5/5 Paulik Áron ***** válasza:
Sztem ne úgy kérdezd, hogy "majd lenne-e esélyem nálad", ez kicsit beszari. Légy határozott, mondd meg neki, hogy nem adod fel és türelmes vagy, ott leszel és vársz rá vagy vmi ilyesmi. A nyámnyila fiúkat nem szokták nagyra tartani a lányok.
2014. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!