Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizgattam egy nővel akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgattam egy nővel akibe teljesen beleszerettem. Közben viszament az exéhez de nem tudom elfelejteni egész nap csak ő jár a fejembe. Más nőre gondolni sem tudok Mit érdemes ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 16:54
 1/3 Grim13 ***** válasza:
tetováltatni kell magadra egy "pancser" feliratot ami emlékeztet erre... benned hogy hogy nem éled fel egy kis undor hogy veled randizik és mégis az exéhez megy vissza?
2014. jan. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazad van

másról lenne szó kívülállóként én is ezt tanácsolnám de így megélve teljesen más

2014. jan. 4. 14:15
 3/3 Grim13 ***** válasza:
nem gonoszkodok, én próbálom magam kívülállóként nézni mikor hülyének érzem magam, néha segít, nem nehéz, sőt elég egyértelmű a válasz te is látod csak nem akarod "elfogadni", ebben sajnos nem tudok segíteni max az idő fog
2014. jan. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!