Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tennél abban az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél abban az esetben, ha a pároddal nem egyezne a hosszútávú tervetek családalapítás terén?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy te akarsz gyereket, ő meg nem és huszonévesek vagytok.

Ilyenkor mit csinálsz? Szakítasz vele rögtön, vele maradsz még egy darabig. Vagy elfogadod a helyzetet és nem lesz tőle gyereked?


2014. jan. 3. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy biztos, nem fogadnám el, hiszen nagyon is szeretnék majd gyermeket.

Azt nem tudom, hogy szakítanék-e rögtön, de, ha ennyire makacsul ragaszkodik, hogy őneki nem kell gyerek, akkor úgyis szakítás lenne a vége.

2014. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Je Veux ***** válasza:
Különválnának útjaink.
2014. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez szakítóok lett volna. Ez túl nagy kompromisszum egy kapcsolatban (bármelyik fél enged is végül).
2014. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy élvezném tovább a kapcsolatot (amennyiben más probléma nincs köztetek), aztán ha később sem változna ez a nézete, akkor közölném vele, én szeretnék családot, és ha Veled ez nem kivitelezhető, majd mással az lesz.

Kicsit magas labda, de ha észbekap, megváltozik. Ha nem, abban az esetben viszlát.

2014. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi pont ebböl az okból kifolyólag szakítottunk, de nem bántam meg. :)
2014. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nálunk pont ez van,hogy én szeretnék,de a párom nem.

Igencsak szakító ok!

2014. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!