Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem mondhatom el senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek? Vélemény?

Figyelt kérdés
hosszú történet..egyszer volt,hol nem volt, volt egy lány és egy fiú akik egymásba szerettek,hatalmas szerelem volt ez.minden napjuk együtt töltötték,együtt feküdtek és keltek,közös álmokat szőttek. Minden jóban van hiba,így itt is volt,a fiú néha hazudott,apróságokban,de mindig lebukott a lány emiatt gyanakvó és bizalmatlan lett. Emiatt egyre több vitájuk lett.A fiú a kapcsolatuk 3 éve alatt emiatt kétszer is szakított vele,és minden szakításnál elmondta a lánynak,hogy ne keresse többet,ennek örökre vége.A lány ilyenkor zokogott,depressziós volt,nem evett nem ivott.Egyik szakításnál tartott a lány otthon egy bulit amikor ott aludtak az emberek,és egy fiú aludt mellette,de nem csináltak semmit,csak ott aludt. Amikor az ex fiú felkereste a lányt,a lány ezt nem mesélte el neki,hogy ilyen történt volna. A második szakításnál mikor megint végig hallgatta a lány,hogy soha többé nem kell,akkor egy fiúval sokat beszélgetett és már találkozást fontolgattak,de végül nem ment el a lány.Erről megint nem szólt az exnek. Mikor újra összejöttek,a fiú titokban smsezett egy nővel ami kiderült,randira hívta az smsben,azt mondta semmi nem volt köztük,de a lány hiába nézte el ezt neki a srác egyre kevesebbet kereste,nem aludt vele és ekkor mikor minden napja sírással telt a lánynak,egy régi ismerőssel beszélgetni kezdett és az az ismerős átjött hozzá,filmeztek és itt aludt vele,de megint csak semmi nem történt. Aztán megint szakítottak a fiúval. De nem tudtak megint csak egymás nélkül meglenni, és most először tényleg rájöttek,hogy nagyon fontosak egymásnak,hogy nem éri meg veszekedni,és hogy együtt akarnak élni,tovább lépni. De! A lánynak az egyik barátnője elmondta az exnek,hogy ott aludt egy srác mikor együtt voltak,amikor pedig nem voltak együtt akkor beszélt egy másikkal,és még befenyegetett,hogy elmondja azt is amikor nem voltak együtt és szintén ott aludt az egyik fiú. Az ex azt hiszi,hogy megcsaltam.Pedig soha...Letagadtam,hogy itt aludt volna az a srác,mert csak azt hajtotta,hogy megcsaltam és nem tudom,bizonyítani sehogy hogy nem igaz! nem hisz nekem... azóta megint elkezdtünk beszélgetni,de félek,hogy kiderül az is amikor nem voltunk együtt,de soha nem csaltam meg,de hiába mondanám úgyse hinné el :( vélemény? :(
2014. jan. 3. 19:35
 1/8 The Guard ***** válasza:
77%
fuuuuuuuh de hosszut írtál :( unatkozom nagyon :( de ennyire nem h végig olvassam :(
2014. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

meg kellett volna mondanod az igazat, hisz te is tudod hogy sms-ezgetett mással

jobb ha tőled tudja az igazat, mint ha máshogy derül ki

2014. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így durva, te sem bízol benne és már ő sem benned.

Nem bizonygatnám, úgyse jön be, inkább mutatnám, hogy igazam van. De nem vagyok a helyedben.

2014. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!:( azért elég köcsög a barátnôd..... szerintem kérd meg azt a fiút, hogy mondja el, hogy tök jó barátok vagytok, és azért aludt nálad, de soha nem feküdt le veled!
2014. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézem egyikőtök se bízik már a másikban. Üljetek le kettesben és beszéljétek meg, hogy van-e így értelme a folytatásnak. Legyetek őszinték és mondjatok el mindet amiről a másik nem tud.
2014. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudtam követni.
2014. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem tudom a srácot megkérni,hogy mondja azt,hogy emiatt aludt ott mert már mondom,hogy letagadtam . nem tudtam mit tenni,mert csak k>rv>ott ,hogy megcsaltam így meg úgy,meg se hallgatott,nem hitt nekem.. :(

és a barátnő fenyeget,hogy ne is keressem a fiút,mert akkor más dolgokat is mondd,meg azt fogja mondani,hogy megcsaltam..

pedig a fiúval újra beszélünk és ő is nagyon komolyan gondolja a dolgot és én is.soha nem tudnám megcsalni. amitket pedig leírtam azok többnyire akkor voltak amikor nem voltunk együtt,egyetlen volt akkor amikor még igen,de akkor írtam,hogy mi volt.. nagyon rosszul vagyok emiatt :(

2014. jan. 3. 19:48
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy én alapból mindig elmondtam volna neki,de ő se mondott soha semmit el,ő mindig lebukott, és ha bármit mondtam neki,akkor már kiszínezte,nem hitte el,hogy "csak annyi" volt és semmi más,mindig gyanakodott és emiatt nem mertem..
2014. jan. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!