Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég találkoztam egy iráni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég találkoztam egy iráni sráccal és valószínűleg járni fogunk, de már most nagyon sokan próbálnak lebeszélni róla. Miért gondolják, hogy barátom minden szempontból csak rossz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Ne tedd!
2014. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj, hogy az iszlám szokások szerint a nő magán tulajdon. Betű szerint. Ha például hozzámész, és kimész iránba egyáltalán nem biztos, hogy ebben az életben még hazajöhetsz. Nem te lennél az első nő aki "eltűnik" odakint.

Onnan pedig a külügy sem hoz haza, mert az iráni törvények szerint semmi szavad nincsen semmiben.


Szóval nem tudjuk milyen a srác, lehet itt akar letelepedni, normális itthoni életet élni, de lehet h. nem. Erre figyelj mindig, hogy magántulajdonként kezel, férfiként az ő szava szent, vagy sem.

2014. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztom a 2-es véleményét! A lehető legjobban fogalmazta meg. szóval nem tudom hány éves vagy, de szerintem hagyd. Ő meg keressen egy iráni lányt, aki eleve tudja mi a stájsz.
2014. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez aígy van, ahogy a #2-es írta! Előbb tudd meg, mik a jövőbeli tervei (lakhely szempontjából), ha végleg itt akar letelepedni, nyugodtan vágj bele a kapcsolatba vele, de ha valamikor vissza akar menni, akkor hagyd az egészet, a saját érdekedben!
2014. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legfőbb tanácsom, hogy soha, de soha ne menj vele oda!

Ha a szülei látni akarnak majd idejönnek! De ha te oda bemész, az Isten sem ment ki ha ott tartanak.

Nézz utána alaposan mik a szokások, és olvass utána a történeteknek amiket leírnak BÁRMELYIK megtörténhet veled!

2014. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!