Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen áldozatokat hoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen áldozatokat hoztatok már egy párkapcsolatért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én magam voltam az áldozat
2014. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

véráldozatot


amúgy semmit.

2014. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint egy már meglévő kapcsolatért, vagy azért, hogy legyen párkapcsolat valakivel? Pontosítsd a kérdést, mert így nem megválaszolható! :)
2014. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha én azt elkezdeném sorolni... de én sem vagyok hibátlan. legyen ennyi az igazság.
2014. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most épp hozok... nem CSAK a párkapcsolatért, hanem önmagamért is, de azért benne van a kapcsolat ügye is... Nem akarom most kifejteni, de elég nagy dolog. Időben, anyagiakban, energiában egyaránt.
2014. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az egész férfiasságomat adtam oda egy érzelmi csalódásért.
2014. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már egy meglévő kapcsolatért. Konkrét dolgokra vagyok kíváncsi.
2014. jan. 3. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt,hogy nincsenek fiú barátaim.

Ő pedig lemondott a cigiről.

2014. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Lemondtam az összes szabadidőmről. Nem megyek hétvégén csak hozzá. Egyáltalán nem bánom, de néha mikor veszekszünk és a szemembe vágja, hogy miért nem máshoz megyek, eléggé fáj. Nem egy-két barátnőmet elvesztettem miatta.

-

Más lett a stílusom. Tudom, kissé megalázó. Vagy hogy nem is hagyom magamat. Régebben imádtam az ilyen kissé emo-goth beütést, elhagytam. Színesedni szerettem volna. Na, a gond az, hogy ő ezt nem szereti. Patthelyzet.

-

Eltűrök náluk minden haverját. Van olyan haverja, akit egyszerűen rühellek, mégis jópofizok minden héten. A vicc az, hogy ő szidja a hátuk mögött őket, de mikor elmegyek egyből megy oda.

-

A suli utáni programokat csípőből visszautasítom. Minden nap vele vagyok délutánonként. A fájdalmas viszont az, mikor nem jön, el fel se hív, én meg vagy 2 órát kint várok a semmire.

-

Családi viták. Igen, szerintem evidens, hogy ha az embernek van párja, akkor a szüleivel is lesz egy kis vita.

-

És még lenne miket sorolnom, amiket más nő nem tűrne el. Tudom, sokat engedek, ez így nincs rendjén. Kész. Szeretem, pont.

2014. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!