Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, miért hagyjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tunderoza kérdése:

Férfiak, miért hagyjátok hogy egy nő játszon veletek?

Figyelt kérdés

Ùgy értem,ha pl. a nőtök szakìt veletek,de egy hét mùlva meggondolja magát és megteszi az első lépèst,miért mentek vissza??

Vagy ha feltèteleket szab a kapcsolatotokban,miért mentek bele ha nem ìgy látjátok jònak?


2014. jan. 3. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másképp nincs pina.
2014. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez elég szánalmas válasz volt.Gondolod hogy csak az az egy van??Hagyod hogy alázzanak cserébe a szexért?
2014. jan. 3. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, mert annyira szerettem, hogy ördögien fájt hogy elveszítettem, és örülök, ha tovább folytatjuk és talán minden jobb lesz... De nem lesz... Megtanultam...
2014. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez màr sokkal szebben hangzik:)
2014. jan. 3. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is kérdezhetném ugyanezt tőled tunderroza, hogy nektek mire jó az, ha játszotok a pasikkal? Ha szakítasz akkor miért kell meggondolni magad?
2014. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Moszuke ***** válasza:
mert társfüggők és vagy puncifüggők vagyunk.
2014. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Singularity!

Èn azért szakitok folyton,mert azt állìtja hogy szeret,de nem szerelmes belém,de érzem hogy hazudik és addig nem nyugszom amég el nem ismeri!Szeretem őt és azt érzem totyorgok,és ìgy értelmetlen az egész!Elhagynàm,de csak egy hétig birom nélküle.Most minden aprò viselkedését megvizsgálom,és remélem hogy kiderül hogy ő is őszintén szeret!

2014. jan. 3. 22:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Részvétem, Kérdező.... :)


Tényleg totyorogsz. Érett palit kellene keresned, akinek van érzelmi intelligenciája.


Szerintem. :)

2014. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

MEGVIZSGÁLJA XD

most siiirok a röhögéstől xdddd

hany eves vagy, 12?

2014. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

tunderoza foglalt, már kétezer kérdése volt a szeretőkről. idióták, egymással játszadoznak.



tunderoza nevű felhasználó kérdése:


Nagyon el vagyok keseredve fogalmam sincs mit tegyek? Segitsen aki tud kerlek!


A helyzet a kovetkezo:egy gyerekkori baratommal most baratsag extrakkalban vagyunk,csakhogy en "UGY" szeretem ot.de multkor bejelentkezve hagyta a facebookjat es lattam hogy egy csajjal akit nem regota ismer szerelmesen levelezik.A csaj irto messze van,de szivecskeket irogatnak egymasnak mondjak hogy jajj most pont rad gondolok,szoval csopog a nyal az uzeneteikben.Amikor a fiu velem van mindig mondja hogy milyen jo neki de azt is mondja hogy nem szerelmes belem.Velem nem "ugy" levelezik...:( Felek hogy amikor visszamegy magyarorszagra talakozik ezzel a csajjal es lesz koztuk tobb is.szet mar a feltekenyseg.mit csinaljak a fiuval?dobjam ki?adjam a tudtara hogy szeretem?segitseg!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tunderoza nevű felhasználó kérdése:


Ferfiak/Nok, Tenyleg olyan fontos a potya szex, hogy, . Ezert kepesek vagytok fenntartani egy -akar titkos-viszonyt is?


Olyan kapcsolatok erdekelnek,ahol nincs szerelem,csak alkalmi szex.Idokozben,meg csak kapcsolattartas,smsezes,csakhogy a latszat meglegyen,mintha egy kicsit is erdekelne a masik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


tunderoza nevű felhasználó kérdése:


A pasim azt allitja nem szerelmes, belem pedig minden jel arra utal. Gyakran mondogatja milyen gyonyoru vagyok, szuper velem a szex, szeret velem beszelgetni. Gyakran egesz nap uzengetunk egymasnak. Szerintetek szerelmes belem?


Nem vagyok egyedulallo,ferjem van es gyerekeim.Hamarosan valni fogok.

Minden szex utan szakitottunk a pasimmal,de az egyik ilyen alkalommal veglegesnek tunt.Meg egy het sem telt el es egy barati osszejovetelen megint kikezdett velem.minden folytatodott.Nagyon jo baratok is vagyunk mindemellett.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!