Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így bánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így bánik velem? Egy igazi férfi csinál ilyeneket egy terhes nővel, vagy talán pont neki van igaza?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.Igazából nem szerettem volna még babát, mert fiatalok vagyunk( Én 21, párom 23 ). A barátom viszont nem egyezett bele az abortuszba, de azóta nagyon csúnyán viselkedik velem. Pl.: egyszer se jött velem az orvoshoz, sose segít itthon semmibe pedig nagyon kimerült vagyok délutánra, de Ő csak ül a Tv előtt. Ha kérek valamit még Ő van megsértődve és fejeket vág! Sajnos nagyon megnőtt az étvagyam is és mindig rám szól, hogy vegyek vissza belőle, mert nem szüli a pénzt. Ma pedig nagyon megbántott. Este fele megkivántam egy kis virslit, volt még 3 darab. Előtte csináltam neki tojásosan, mivel én tojást nem ehetek. Erre elkezdett kötekedni, hogy azt Ő akarta később megenni. Mondtam, hogy nagyon megkívántam erre a fejemhez vágta, hogy Ő dolgozik és minden ami a hűtőbe van az övé.

Persze, az nem számít, hogy a szüleim fizették hónapokig az albérletünket. Igaz, hogy azért, mert még tanultam, de dolgozni nem tudok, mert a baba miatt nem vesznek fel sehova, pedig nyár óta több állásra is jelentkeztem.

Nagyon bunkó velem és egyre inkább érzem, hogy nem szeretem. Elhagynám szivem szerint, mert egy darab rongyot többe néz, de félek, hisz se munkám, se pénzem, se lakásom.Ráadásul lesz még egy gyerekem, akiről gondoskodnom kell. A szüleimmel megromlott a kapcsolatom, mert abba hagytam a tanulást. Mikor megtudták, hogy terhes vagyok apu kijelentette, hogy haza többett nem mehetek. Nincs senkim és semmim. Nem tudom mit kezdjek magammal és a kicsivel. Néha már az öngyilkosság jár a fejembe.

Probáltam már megbeszélni a párommal, de szerinte minden jó és ha kitakarítok, ki mossom a szennyesét, meg főzök mire haza ér nincs vita.Közben mindenért leordít, lehülyéz.

Bocsánat a regényért, de még így se írtam le mindent.


2014. jan. 3. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Úh,nagyon sajnállak,hogy ilyen helyzetbe kerültél.

De ne gondolj butaságokat!!Már a pici miatt is megéri,hogy küzdj.

Nem tudnál valahogyan kibékülni a szüleiddel? Mégis csak a lányuk vagy! Esetleg egy rokon, akihez mehetnél?

Ha nagyon nincs más megoldás, ott kell maradnod a 'párodnál' és tűrni, addig, amig a sarkadra nem tudsz állni, és munkát keresni.Utána minél hamarabb elmenni onnan!

2014. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, a gyereket meddig lehet elvetetni, de a pasitól menekülj és inkább egyedül neveld fel.
2014. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szomorúan olvasom a dolgokat :( Nem értem, hogy miért jó neki így viselkedni :/ elvégre mégis csak az ő gyereke van a pocakodban.


A leírtak alapján legszívesebben elköltöznél és lehagynád őt.

Mivel gyakorlatilag nincs lehetőséged költözni, ezért marad az anyaotthon. Nem tudom ennek mik a feltételei.


Ha gondolod írj egy privátot, beszéljük át részletesebben, akkor lehet, hogy többet tudok mondani és segíteni. (hátsó szándék nélkül)

2014. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
uh szegénykém, nem lennék a helyedben :S Szerintem ez csak időszakos állapot, biztos ő is sokat stresszel az anyagi helyzetetek meg a baba születése miatt, bár akkor sem bánthatna így veled.
2014. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sajnállak, hogy igy alakult. Meg kell probalnod megbeszelni vele a dolgot, mert a baba nem csak a tied lesz es felelosseggel tartozik miattad es a baba miatt, es ilyenkor nincs olyan,hogy a penz meg amit abbol vesz az csak az ove, te is "dolgozol" kozben mert a babat gyarapitod. A pasid egy kreten, es meg kell vele oszinten beszelned a dolgokat, mert ennek igy nagyon rossz vege lesz, nem csak neked meg a babanak, hanem neki is. Remelem sikerul megbeszelnetek a dolgot.
2014. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem normális. Ha megszületik a gyerek, nem is tudom mi lesz. Sajnos nem tudok segíteni, de ez nem normális.
2014. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe vagy. De semmi féle képpen ne maradj ezzel a szeméttel. Ha veled így viselkedik, ha megszületik a kicsi akkor vele is így fog. Ha nem tudsz elmenni egy rokonodhoz sem, akkor inkább költözz anyaotthonba, az idegeskedés nem tesz jót se neked se a babának. Ha már most így viselkedik nem fog varázsütésre megváltozni. Próbálj meg kibékülni a szüleiddel anyukáddal beszélj. Szerintem ő nem fogja hagyni hogy utcára kerülj. Még mindig jobb egyedül, mint egy olyan pasi mellett, aki ugráltat, nem lesz egyszerű de akkor legalább "csak" magadról és a piciről kell gondoskodnod. Nagyon megrendített a történeted, és azt javaslom hogy merj lépni.

Remélem segítettem egy kicsit.

2014. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat/tanácsokat!

A szüleim nagyon szigorúak, sokat segítettek, de sokat bántottak is lelkileg, mert zsarnok természetűek.Egy részt tudom, hogy akarhogy könyörögnék csak annyit mondanának, hogy egyem meg amit főztem. Az abortusz már rég nem esedékes, az anyaotthonba pedig nagyon nehéz bejutni.

Igazából ennyi rossz után hiába tudnánk megbeszélni, semmi se lenne a régi.:-(

2014. jan. 3. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
add örökbe egy szerető párnak. 40 évesen egy roncs leszel!
2014. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem még az jutott eszembe, hogy titokba, valahol, valahogyan, ismerkedni, és ha találsz egy TÉNYLEG normális fiút aki hasonló korú és nem lenne gond a gyerek és megért, akkor 1 bizonyos idő után ( addig valahogy tűrni ) lelépni hozzá. Lehet hülyeség és kicseszés a barátoddal, de azért ő is kiba_szik most veled. :) Nem tudom csak egy hirtelen ötlet volt, lehet kivitelezhetetlen és baromság:|

De más ötlet híján én is csak a rokonokat mondanám... ha nem a szüleid, valaki más.

2014. jan. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!