Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne a szájra puszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne a szájra puszi, meg, hogy az ölébe ülök? (én:13/L a barátom 16/F)

Figyelt kérdés
Az osztálytársam testrvérével 1 éve vagyok együtt.Szoktunk találkozni,beszélgetni chaten,üzengetni.Anyuék nem nagyon vannak oda a srácér,de elfogadják.Már elég jól ismerjük egymást....:)
2014. jan. 3. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
ölébe ülhetsz csak legyen rajta gatya
2014. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éve után hogy lenne már korai, sokan ilyenkor már régen szexelnek.
2014. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te általános iskola 7. osztályába jársz, ő pedig középsuli 11. osztály? Ez nem normális.
2014. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. 16 évesen nem 11-be jár....

A kérdésre válaszolva: Úgyis azt csináltok, amit akartok, hiába irunk itt bármit is.

2014. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az még bőven belefér :) még adj neki egyet a nevembe is... áá inkább mégse...
2014. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te még nem vagy együtt senkivel :) Együtt azzal lehetsz, akivel minimum a csókig eljutottál. Bocsi nem kötekedni akarok, csak fogalomzavarban vagy :)


Helyesen úgy szólna a kérdés, hogy egy éve ismered, és nagyon szimpatizálsz vele. Igen, egy szájra puszi belefér, és az is, hogy az ölébe ülj :)

2014. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a 3-assal:/ 1 éve vagytok együtt de eddig nem történt semmi? Szerintem egy 13 éves lány mér egészen mást akar mint egy 16 éves fiú. Magamból indulok ki, hogy 15 éves koromig csak a csókig, max az ölben ülésig jutottam el az első barátommal. Most meg, 16(bár lassan 17) évesen már rendszeresen szeretkezünk a szintén 16 éves barátommal. Nekem furi az, hogy 1 éve együtt vagytok és ő mégis kibírja, vagy későn érő, vagy van más is, vagy piszok nagy mázlid van, hogy nem sürgetett eddig.:)

Amúgy kérdésre s válaszolva, hááááát a puszi még belefér.

2014. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2014. jan. 4. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!