Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy srác hajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna0905 kérdése:

Mit tegyek ha egy srác hajt rám, de nekem van barátom és nem ajarom összetörni a srác szívét?

Figyelt kérdés
Valakivel járok és egy srác folytn bezavar a képbe, mert én tettszem neki. Nem akarom összetörni a zavarós srác szívét se, de azt se szeretném, hogy bezavarjon, mett ugye mást szeretek. Ki tud segíteni?
2014. jan. 3. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tudja a srác, hogy van barátod, akkor elég nehéz eset lehet. Meg kell neki mondani kerek-perec, hogy te mást szeretsz.
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
A srác nem tipikusan az az érzékeny típus, ha egy olyan lányra hajt akinek van párja... Nyugodtan küldd el a francba.
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Tartsd ezt a vasat is tűzben. Később jól jöhet.
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkor fogod összetörni a szívét, ha nem koptatod le időben és még jobban elhiszi, hogy van nálad esélye.
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem mindegy? ha nem érti meg a szép szót, akkor kit érdekel ha összetöröd a szívét. És inkább az övét, mint a barátodét v. ő a tiedet egy szakítással
2014. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki szépen hogy van barátod ha normális akkor meg fogja érteni és nem fog jelenetet rendezni.
2014. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noydra ***** válasza:
Nyugodtan küld el a f..szba.
2014. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor megmondom a férfiaknak, hogy "boldog párkapcsolatban vagyok"

Ha ezt tojja le akkor azt is elmondom neki, hogy nagyon unszimpatikusan az olyan emberek akik nem tisztelik más párkapcsolatát.

2014. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy hamarosan "be fogja csúsztatni a kis uborkáját(neked).Be fogja,becsusszantja!;)"(Életrevalók)
2014. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!