Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, hogy így érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy így érzem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyunk együtt kb 1 hónapja minden napos veszekedések vannak mára jutottam el arra a pontra , hogy minden kis szaron veszekszünk és folyamatosan azt hallgatom , hogy mibe vagyok a hibás mit csinálok rosszul meg , hogy nem bókolok neki nem is mondom neki h jól néz ki meg szeretem stb , persze mondom neki meg ki is mutatom és mégis az utóbbi 2 hétbe ebbe beleuntam mondtam is neki rossz mert szarnak semminek érzem magam ha ennyire rossz vagyok miért nem dob ki ? A kapcsolatunkba sokszor tök apróságokon vesztünk össze sosem nagy dolgok miatt de ezt már nem tudtam elviselni kidobtam mondtam ennél akkor tuti talál jobbat bár igaz nem csaltam meg és semmi rosszat nem tettem de belefáradtam hiába próbálkozok ha ezt hallom vissza ti mit tennétek ?
2014. jan. 3. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szakítottatok akkor végül is nem?

akkor meg ne zavarjon...tedd túl magad rajta.

ha nem bírod elfelejteni, vagy még nagyon zavar a szakításotok körülménye, akkor beszélj vele és mondd el ezt neki személyesen, hogy azért kellett szakítanotok mert túl sok volt a veszekedés és ez neked nem volt jó...

de jusson eszedbe mielőtt esetleg őjra össze jönnél vele, hogy MIÉRT - milyen okból - szakítottatok, és hogy ezt te nem akarod újra!

2014. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valószínűleg azért történt ez, mert ráuntatok egymásra és az együttlét idegesítővé kezdett válni. Főleg akkor van ez, ha nincs egyéni szabadságotok. Egy egészséges párkapcsolathoz sokkal több egymástól független "szabadidőt" kéne eltölteni a feleknek, mint ahogy azt ma legtöbben teszik.
2014. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!