Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell megtanulni értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megtanulni értékelni az apró dolgokat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy most már tényleg nem tudom értékelni a kisebb jó dolgokat, hogy nekem semmi sem jó, és nagyon szeretnék ezen változtatni, félek elveszíteni a páromat.

2014. jan. 4. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában rossz dolognak kell történni ahhoz, hogy értékelni tudj mindent ami egy kicsit is pozitív.
2014. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a probléma a párkapcsolatodban?
2014. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Didiiayer ***** válasza:
Hozzáállás kérdése, csak egyszerűen örülj az apróságoknak is. Viszont mi okból nem tudod értékelni?
2014. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a barátnőm is mindig mondja, hogy nekem semmi sem jó, és elkeseredik, mert azt hiszi, nem tud jót okozni, és ezt nagyon nem szeretném.
2014. jan. 4. 00:52
 5/8 Je Veux ***** válasza:

Egyetértek azzal a véleménnyel, hogy általában valami rossz dolognak kell történnie, hogy értékelni tudd a dolgokat. Valami ami rádöbbent arra, hogy ne suhanj el az apróságok mellett, hanem örülj nekik.


Szerintem ezt nem lehet tanulni.

2014. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2014. jan. 4. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy, hogy ne kelljen rossznak történnie, próbáld magad beleképzelni egy ilyen helyzetbe. Lehetőleg amikor egyedül van néhány nyugodt perced, hunyd be a szemed, és képzeld el ,(bocs, ez durva lesz) hogy pl. meghal a barátnőd. Sajnos előfordulhat ilyen is, azért reméljük nem lesz. Képzeld el minél jobban az utána érzett fájdalmat, azt hogy minden rá emlékeztet, az emberek állandóan szánakozva néznek rád, stb. Na ezután már jobban kéne értékelned az apró dolgokat is.
2014. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, kedves utolsó, ez elég elgondolkodtató, köszönöm.
2014. jan. 12. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!