Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen Love story? Teljesen elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
A mi kis történetünk úgy kezdődött hogy évek óta szomszédok voltunk. Korkülönbség se kicsi de már nem vagyunk gyerekek. Tudom, hogy nehéz gyerek kora volt amit nagyon szégyell a mai napig előttem és azt is, hogy voltak pofára esések az életében. Viszont az exei folyamatosan jelen vannak az életünkben valamilyen formában. Ő elküldi őket de szegények elég IQ bajnokok a másik meg hogy szerintem túl finoman küldi el őket. Folyamatos veszekedések vannak amibe kezdek belefáradni. Van, hogy napokig eltűnik és duzzog h már pedig neki van igaza. Egyszerűen semmi nem válik be nála mint ami a legtöbb normális pasinál. Ha kedveskedek az a baj mert h pénzel akarom megvenni a szeretetét.Ha szólok valamiért az a baj mert mindenen fenn akadok. Hogyan tudnék lefaragni a makacsságából? Vagy lehet csak én dramatizálom túl? Vagy egyszerűen csak nem szeret???
2014. jan. 4. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem veled van abaj vannak ilyeneklekéne ülni beszélni vagy nemtoom én is makacs vagyok meg duzzogós de én lyen kb órák alat letudomésminden arendes kerékvágásban megy tovább viszont ha nem igy lenne hogy hamar elmulik akkor foggalmam nincs hogyan lehetne még megoldani valahogy biztosan
2014. jan. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jézusom. ez olyan mintha a kapcsolatotokban te lennél a pasi ő meg a drámakirálynő. azért szépen finoman elmondhatnád neki,hogy így nem lehet érvényesülni az életben. amúgy meg örüljön neki hogy valaki így a kedvében akar járni,lehet más nő sz.rna rá. és elhiszem hogy problémái voltak és vannak,de könyörgöm sokan vagyunk még így ezzel,erre nem lehet alapozni.
2014. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy.Ijessz rá,hagyd ott.

Bár régi mondá:szomszédból még macskát sem hozunkmert visszamegy.

Viccet félretéve,a makacsságot nehéz lefaragni.Ha megérteted vele,így el fog veszíteni,akkor talán.

Persze az nem jön le a leírtakból,hogy mennyire vagy részes a dologból.Mi a probléma?Az exek?

2014. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így 25 éves fejjel már annyira gyerekesnek tartom a taktikázást. Miért nem jó az ha normális,rendes vagyok?! Miért kell nekem ahhoz szemétnek lenni, hogy odáig legyen értem?! Persze nekem is vannak hibáim. Például én nagyon maximalista vagyok. Vannak pár kényes témák amikre ugrok és nem biztos, hogy úgy reagálok rá ahogy kellene.Mindig elhatározom, hogy változtatok rajta, de akkor biztos, hogy valami olyat csinál ami kiveri a biztosítékot és megint csak a vita van. Ő mindig arra törekszik, hogy új jöjjön ki a dolog, hogy mindketten hibásak vagyunk vagy csak én. Csak az a baj, hogy nem vagyok hülye.... Úgy érzem, hogy ő hatalmas problémát lát abból, hogy ő milyen családból jött meg én milyenből. Pedig nekem soha meg nem fordult a fejemben.Talán ez meg az exek jelentik a legnagyobb problémát. Én mint a bnője azt szeretném, hogy nyomatékosítsa akár durva szavakkal is csak húzzanak már ki a mi kapcsolatunkból. Ő inkább próbálja normálisan megoldani. Nem bántóan vagy csak egyszerűen nem vesz róla tudomást. Ami nekem megint nem tetszik....:/
2014. jan. 4. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!