Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » .15/l vagyok a baratommal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

.15/l vagyok a baratommal 3 eve vagyunk egyutt . Mi tévő legyek az eletemmel?

Figyelt kérdés
SzmmNrn is ezen van a lenyeg 3 honapja anyamek ugy dontottek h a nagyszuleimhez koltozunk ahol kicsit tobben vagyunk egy hazbann de eleg nagy a haz. A masik hazban ahol laktunk kulon szobam volt meg volt a kulon kis kuckom de miota itt vagyunk az eletem pokolla valtozott egy szobaba anyammal az elettarsaval es 2 kutyaval. Baratomat nem tudom felhozni mer hozajuk kll igazodni . Ha fel is jon akkor sem tudjuk magumkat el wngedni . Vagy kettesben lenni igy egesznap csak nalluk tudunk lenni valaki mondjon otleteket mi tevo legyek valaki nem tud nekem munkat esetleg? Irjatok

#Kétségbe-esés
2014. jan. 4. 01:34
 1/4 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Munkát? Minek? Beszéld meg szüleiddel, hogy 2-esben is szeretnél lenni vele, mert kínosnak érzed, hogy csak a srácnál lógsz.
2014. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grim13 ***** válasza:
akkor végül is most munkát keresel ? 15 évesen ? helyesírás is megy látom ... hidd el szerintem anyukád + élettársa + 2 kutya + te + a barátod fel se tűnne senkinek abban a nagy kavarodásban ! esetleg gondoltál arra hogy te menj a barátodhoz ? persze csak tanulni ... az ráfér úgyis meg persze ebben a korban mi mást csinálnál... (kérlek írd meg válaszban hogy haszontalan válasz volt és hogy nem a helyesírása fontos mert siettél és különben is) a lényeg, 15 évesen nem nagyon fogsz munkát találni max. nyárra, ilyen az élet 18 alatt :S
2014. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Paulik Áron ***** válasza:
39%
Ajándékozzátok el legalább a kutyákat... iszonyat lehet :/
2014. jan. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok ...es mindegy erre senki nem tudna valaszolni ezt at kell elni ..hat jo volna munka igen akar takaritas valakin ilyenre gondoltamm :)) es a kutyakat meg imadom csak neha az agyamra mennek
2014. jan. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!