Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy a menstruációs ciklusom kontrollálja a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem vicc a kérdés, szóval rendes válaszokat írjatok, légyszi...! :)

Szóval az a problémám, hogy durva premenstruációs tünetekkel küzdök. Konkrétan elmebeteg vagyok a menzeszemet megelőző héten. Egyik pillanatban bújnék, másik pillanatban meg már a puszta érintés is idegesít.

Meg úgy egyáltalán MINDEN fel tud idegesíteni olyankor, rengeteg idióta gondolatom van, iszonyú kellemetlen. Majdnem véget vetettem a kapcsolatomnak 1-2x ilyen állapotban hirtelen felindulásból, pedig iszonyatosan szeretem a barátomat.


Amikor kitisztul a fejem, nagyon elkeseredem, szégyellem magam. Minden teljesen oké, ameddig nem jön megint az a kritikus egy hét. Amúgy rengeteg testi tünettel is jár nálam a dolog, amitől még rosszabb a közérzetem.


Amúgy egészséges, rendszeres ciklussal és hormonháztartással rendelkező nő vagyok. Szóval orvosilag nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel a bajjal... Szedtem egy ideig fogamzásgátlót is, de akkor még rosszabb volt, mert amellett meg ÁLLANDÓAN ilyen voltam, vagy még rosszabb (pedig több félét is próbáltam).


Van valakinek valami ötlete? Félek, hogy kárt tesz ez az egész a kapcsolatomban, és nagyon nem szeretném megbántani a barátomat! :(


2014. jan. 4. 01:35
 1/4 Paulik Áron ***** válasza:
PMS alatt nem kell egymáshoz érni. Ha szeretitek egymást, kibírjátok. Vezesd le valamiben az őrültségi energiádat, még jobb ha ő is közreműködik. Egyébként meg nőgyógyász...
2014. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász azt mondta, hogy éljek együtt ezzel...
2014. jan. 4. 01:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kerüljétek egymást azokon a napokon!

Úgy sem tudod kontrolálni magad, egyszer én is megjártam, s olyankor talán a legeslejobb ha kerülöd a társaságát, vagy beszedsz egy doboz sanaxot:)

2014. jan. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hexagonia válasza:

Szia!

Kolléganőimtől rengeteg jót hallottam a PREMENS nevű tablettáról, ami természetes és sokat segít nekik a mindenféle kellemes tünetek enyhítésében, és a hisztifaktort is csökkenti állítólag. Én nem próbáltam, de én szerencsére másokat nem rongálok ilyenkor :)

Másrészt pedig figyeld magad és ha érzed magadon, hogy elkezdődött az agyi ámokfutás, szólj neki hogy csak saját felelősségre találkozzon veled, vagy te magad vonulj el egy kicsit letisztulni belül.

2014. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!