Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Friss a kapcsolatunk. A barátnőmmel most szilveszterkor jöttem össze. Minden alkalommal, amikor beszél más fiúkkal, akár fb-n is, máris elfog egy rossz érzés. Tudom, hogy nem csal meg, meg minden, csak valamiért mindig elfog egy rossz érzés. Lehet, hogy csak azért, mert nem én vagyok a fénypontban? Egyébként kicsit szangvinikus vagyok.

2014. jan. 4. 07:17
 1/4 anonim válasza:
igen egy kicsit féltékeny vagy,de ki nem,én is az vagyok egy kicsit.
2014. jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2014. jan. 4. 07:45
 3/4 Sipi Reni válasza:
csak egy picit az vagy de csak egy picit valami szinten érthető is én magamból kiindulva csak akkor vagyok persze ha van okom de ha csak dumálgat vele és róla beszél nem zavar a pasimmal még az exeinket is megvitatjuk ami szerintem normális és nem az hogy bepukkadunk rajta. ja és az én pasim is kicsit pukkadt az elején de aztán mondta hogy megbízik bennem , erre mondtam neki hát h remélem mi most vagyunk együtt 1 hónapja de akkor sem adok okot arra hogy féltékenykedjen vannak fiú barátaim de őket baráti szinten szerintem a pasimat meg szerelemből az azért más.. de nyugodtan mondhatod neki hogy téged zavar ha a fiúkról ilyen sokat beszélsz meg lehet neki szépen mondani ha szeret akkor megérti lehet majd utána veszi a lapot
2014. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem az zavar, hogy fiúkról beszél. Sőt nem is szokott.. Hanem, hogy más fiúkkal is. :D Nem zavar, csak furcsa érzés fog el olyankor. El is fogadom, csak nem értem, hogy miért van ez, amikor teljesen megértem, hogy másokkal is kell kommunikálni.
2014. jan. 4. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!