Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom, en, es egy harmadik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom, en, es egy harmadik?

Figyelt kérdés
A baratommal 2 honapja vagyok egyutt, a baj csak annyi hogy nemigazan vonzodom hozza, kedvelem, de nem ugy, meg mindig az exemet szeretem, de nem hagyhatom ott mert evek ota elso bnoje vok, es ha en otthagyom tobbe nem bizik meg senkiben, twéljesen belemzugott. Nemreg talalkoztam exemmel josszan beszelgettunk majd megcsokolt, en ezen a csokon nem tudok tul lepni, 7honapja szakitottunk neki azota sem volt senkije, mit tegyek?
2014. jan. 4. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezem 4.-nek
2014. jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 QueenRavenna ***** válasza:
Én 5.-nek, ha nem baj, hogy csaj vagyok.
2014. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem is volt pont ugyan ilyen problémám, én azt tudom javasolni, hogy tedd túl magad rajta, vagy finoman mond meg az illetőnek h sajnálod, de nem kedveled úgy ahogy ő, és ezt nem bírod. Megkell hogy értse, még ha fájdalmasan is. Utána megpróbálkozhatsz megint az exeddel, bár személy szerint nekem most mindkettejük már csak a legjobb barátom, de jobb h csak barátok vagyunk mintha folyton fájna és bánkódnék a bűntudat miatt meg minden.
2014. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok 6-nak
2014. jan. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Akkor már én is 7.-nek!
2014. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehetek a 8.?:$
2014. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9? :P
2014. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!