Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális? 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? 16 éves vagyok a barátom 24. Félek hogy nem sokáig fog működni majd ez a még friss kapcsolat.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
túl nagy a korkülönbség. Pláne lehet, hogy a barátod csak arra játszik, hogy lefektessen.
2014. jan. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha így állsz hozzá akkor könnyen lehet. A kor pedig semmit nem jelent, ennyiből nem derül ki mit akarhat a másik. Persze vannak extrémebbe esetek amikor egy 35 éves férfi fűz egy 17 éves lányt akkor valószínű főleg szexet akar de az sem törvényszerű.

Egy 17-18 éves srác is utazhat ugyanúgy csak szexre, sőt ők talán még inkább.

2014. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én 17 évesen ismertem meg az akkor 25 éves párom és már 46 éve együtt húzzuk az igát.
2014. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Je Veux ***** válasza:
89%
A részedről még akár normális is lehetne, a korodbelieknek imponálóak az idősebb srácok, férfiak, de a barátod nem 100as az biztos.
2014. jan. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es, hogy érted azt hogy nem 100-as?
2014. jan. 4. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, 14 évesen egy 21 éves fiúval járt, néhány hónap múlva szakítottak. Aztán 15 évesen volt neki egy 20 éves pasija, azzal is csak néhány hónapot voltak együtt. Utána sokéig legyeskedett körülötte egy korabeli, de nem végül csak nem kellett a csajnak :D Mikor meg 16 volt, egy 22 éves pasija volt, de azzal sem volt sokáig :D Tehát ha ezt veszem alapul, akkor nem látok számotokra nagy jövőt...
2014. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Je Veux ***** válasza:
92%

Ő egy 24 éves felnőtt férfi, te pedig egy kamasz lányka vagy. Szerintem nem normális ha egy felnőtt férfi egy csitri után kajtat.Ne vedd sértésnek, mert nem annak szánom.


A 8 év nem gond egyébként..jó pár évvel később, amikor már két felnőtt emberről beszélünk, viszont ti két teljesen külön korban vagytok.


Persze vannak kivételek, tudom, de szerintem nem normális az a 24 éves férfi, aki egy nála 8 évvel fiatalabb lánytól akar kapcsolatot. (Hacsak nem szex..bár ez meg már nem a nemnormális kategória, hanem a szemétk.csög kategória.)

2014. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele kicsit, ne ad magad egyből. Ha csak szexet akar, az első két hétben kiderül. Aztán hajrá. :-)
2014. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!