Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszaolvasva a régi énedet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaolvasva a régi énedet, hogy miként írtál a barátnődnek FBn, milyen nyálas voltál, sokat beszéltél, szóval kicsit sem férfias, viszont a barátnőd mindennél jobban szeretett, akkor is szánalmas lennék?

Figyelt kérdés

A távolság miatt lett vége és valószínűleg sose lett volna vége, annyira stabil kapcsolatról van szó.


Így visszaolvasva nagyon szánalmasnak érzem magam h így viselkedtem, a régi énemet eldobom inkább..


Egy férfi rövid és tömör..


2014. jan. 4. 13:17
 1/10 A kérdező kommentje:

és semmiképp nem nyálas.. de ezt váltotta ki belőlem, leírhatatlan hogy mennyire összeillőek voltunk..

eltelt azóta 3 év és mai napig ír nekem, hiányol és valószínűleg szeret is szinte változatlanul.... én sem tudom elfelejteni őt..

2014. jan. 4. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést.
2014. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam úgy, hogy visszaolvastam olyan dolgokat amiket 18, 20 évesen írtam és gyerekesnek találtam.. De azért nem szánalmasnak :P
2014. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le.
2014. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tiltsam ? :(
2014. jan. 4. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
ezért nem kell fb account és barátnő se ;D Ezt benézted pajtás :D
2014. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazán kösz
2014. jan. 6. 12:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Haggyátok ár a kérdezőt. Én is sokat változtam idők alatt, lassan 2 éve vége.Régen mindenféle hülyeséget kiirtam, folyt ám a nyáltócsa ezerrel. Mostanában már én is tömör vagyok, nagyon sokat változtam. És nálunk is táv miatt lett vge,azért 1000 km sajnos mégiscsak annyi :( Kicsit sorstársamnak érezlek, mert én sose keresem, ő szokott rám írogatni FB-n, viszont van barátja.


Ki érti ezt.. Amúgy nem voltál szánalmas..első igazi szerelem gondolom, te is azt hitted örökké tarthat, ő a lelked fele :) Aztán a sors beleröhög a pofánkba. Ezért ne magad ostorozd :-)


20F

2014. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem az az 1000 km nem a kapcsolatunk kezdete óta volt jelen, csak sajnos igy alakult :(
2014. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
UGYANEZ van velem is.. :( csak 1300km
2014. jan. 6. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!