Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknak csak pénz számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak csak pénz számít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

dehogy.. egy igaz barátnőt nem érdekli a pénzed..


ez biztos, tapasztaltam..

2014. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
komolyan :-O
2014. jan. 4. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:

nem

nem

nem

2014. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hanem?
2014. jan. 4. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tapasztalom. A pénz IS számít, de önmagában nem elég. Persze, ha nagyon gazdag vagy, akkor sok mindent megengednek a lányok: pl. vehetsz nekik új iPhone-t. Pénzért cserébe járni vagy lefeküdni veled csak az fog, aki vagy ebből szeretne megélni, vagy pedig szégyenben nevelkedett, és nincs annyi önbecsülése, hogy elhiggye, hogy kedvességből is kaphat ajándékot, ezért kompenzációként fekszik le veled.


De szerintem magabiztos, érett, nem öngyűlölő nőnek semmiképp nem fontosabb a pénz egy kapcsolatban, mint a férfinak. Ugyanakkor mindkét félnek nagyon-nagyon fontos szerintem. Párt ettől még nem kizárólag ez alapján választunk.


20/F

2014. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pénz is számít (persze nem kell multimilliomosnak lenni,

csak azért ne kelljen nap mint nap azért küzdeni, hogy mi

legyen az asztalon), de meglátásom szerint az jobban, hogy

egy nő NŐNEK érezze magát egy kapcsolatban.

2014. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a barátom csóró és szeretem. a pénz kit érdekel? belső értékek, külső vonzalom számít. mindenütt máshol, és mindenben ott van a pénz, párkapcsolatban hadd ne legyen!
2014. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye kérdések,nagyon unalmasak ezek már. Vannak akiknek az számít (anyagias ribik,gratulálni lehet nekik),meg vannak akiknek nem.Ennyi.
2014. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!