Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja ő nem fog keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja ő nem fog keresni ha én nem keresem. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem egyszer beszéltük már, és mondta. Hogy ha én nem hívom őt, akkor ő nem fog engem keresni... Ez mit jelenthet? Hiába keresem telefonon vagy facebookon, ő sosem keres.
2014. jan. 4. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nehéz a szövegértés? Azt jelenti amit írt, ha nem keresed akkor pápá.
2014. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem egy-két hónap van mögöttünk. És élőben mindig azt mondja szeret, és hogy maradjunk örökre együtt.
2014. jan. 4. 13:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En hagynàm a fenébe,bocsi de szerintem a pàrod egy idiota!!! Ha valaki érdekel akkor keressük,ha pedig nem egyértelmü hogy sz@rik az egészre!! Igy meg mi értelme!!!???
2014. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy hulye liba vagy akit kihasznalnak, hogy ezt nem vetted meg eszre.
2014. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy élőben meg totál az ellentétje. De ilyenkor mikor nem vagyok vele....
2014. jan. 4. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:

veletlenul nem csalados ember? :)

valami takargatni valoja biztosan van

2014. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt "szerencsém" egy ilyen pasihoz,mint utolag kiderült bizony volt takargatni valoja...egy màsik csaj...az ilyenek több vasat tartanak a tüzben épp mikor melyik "naivka" ér rà azzal szorakoznak!!! Ne légy naiv mint én voltam rossz vége lesz!!! Keress olyat akinek fontos vagy és nem csak egy dug@sra vagy jo!!! Ja és az én pasim is egy angyal volt mikor együtt voltunk,mikor becsukta az ajtot àtvàltozott egy ördöggé aki nem vàlaszolt a hivàsaimra ,az sms-ekre is csak oràk vagy napok multàn...aztàn egy nap végleg eltünt!! Akkor fàjt ,de mostmàr tudom igy volt a legjobb!!!
2014. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!