Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a pasik, akik itt rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akik itt rossz, felszínes véleményt formálnak a nőkről, azok általában azért sírnak, mert r*bikkel kezdenek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok hozzászóló van, akik ráhúznak a nőkre, elég szomorú dolgokat, hogy csak a pénz kell nekik, meg kis pénisszel össze se jönnének, meg csak a szexi helyes pasikra buknak stb, mintha minden nő ilyen lenne. De biztos van egy réteg, akik ilyenek, de szerintem ezek a r*bik. Ugyanis én rengeteg nő között forgok, az egyetemen egyedül én voltam fiú, most a munkahelyen is csak nők vesznek körül stb. És nagyon nem ezt látom. Tehát szerintem a NŐNEK, igenis nem ilyen tulajdonságú pasik jönnek be, hanem az okos kedves, értelmes férfiak.
2014. jan. 4. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A felszínesek ri*bancoznak :)

Aki belegondol mélyebben, az nem ítél gyorsan, sem elsőre :)

2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt felszínesek az emberek. Van akivel napokig levelezek, aztán képcsere után se híre se hamva.
2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De érdekes nálam meg az volt, hogy egy értelmes, egyetemista lánynak addig kellettem, míg ki nem tudott használni, utána le voltam tojva, de érdekes....
2014. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zenon ***** válasza:
Nincs értelme kedvesnek és toleránsnak lenni, ha a képedbe mosolyognak, meg azt mondják: "Milyen aranyos vagy" De valójában nem vagy férfi a szemükben. Érdekes, a nagypofájú bunkókra gerjednek, akik lealázzák őket. Mindenki előítéletes. Ezt nem lehet kigyógyítani az emberekből. Nem mondom azt, hogy minden nő r*banc. De hogy a pénz meghatározó érdek, az bizonyos. Innentől meg minden felszínes, nemde?
2014. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es jól mondja,hiába vagy aranyos kedves,maximum "barát" lehetsz náluk több nem,de ha bunkó tapló állat vagy egyből odáig vannak érted meg vissza ,90%-ban sajnos ez megy.
2014. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!