Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem kavartam egy osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem kavartam egy osztálytársammal és nem tudom hogy mi lesz most!?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor házibuliban történt, neki van barátja és ez az egész nem is lenne para mert nem történt semmi viszont eléggé egymásra voltunk kattanva és mind a ketten akartuk csak ugye barátja van. Közbe beszéltünk és nem tudtuk eldönteni h mi is ez de ő is úgy beszélt mintha nem csak alkalmi dologról lenne szó. Másnap józanul is beszéltünk de nem jött elő és nem tudom h milyen lesz majd ha újra találkozunk!
2014. jan. 4. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én le is feküdtem vele oszt' akkor mi van?!
2014. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"KözbeN" így kell írni.

Eltökélt szándékom, hogy megtanítom a fiatalságot helyesen írni.


Amúgy mi lenne?! Majd meglátod. Vagy egy kicsit ribis csajszi, aki jól akarta érezni magát mindenképpen (én ilyen vagyok fiúban),vagy komolyan gondolta... Kicsi erre az esély. Hajrá!

2014. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát elég jóba vagyunk és nem akarom h ez az egész változtasson rajta!
2014. jan. 4. 14:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi srácok ha már mind a ketten azt mondjátok h no para akkor oké! köszi szépen!
2014. jan. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!