Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már régóta tetszik , és szerintem én is tetszem neki , mert már így találkoztunk csak ketten sulin kívül és azért ő nem az a fajta aki csak úgy elhív lányokat mert nem olyan bátor típus :D és nagyon kedves volt , meg minden meg így kérdezte hogy örültem-e hogy elhívott meg ilyenek és elég közel ült hozzám meg nagyon sokat beszéltünk szóval azt hiszem tetszem neki... vagy nem?

most nem tudom mi van mert így a végén megölelt ( ami tőle nagy szó egyébként) de nem csókolt meg .. talán félt vagy csak barátságot akar? ha csak nem csak barátságot mit tudok tenni?

előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)



2014. jan. 4. 14:35
 1/5 Frepi voook ***** válasza:
100%

Te mondtad hogy bátortalan: Ne várd tőle hogy most csak úgy lesmárol.

Amúgy mivel bátortalan, kicsit hajts rá, menni fog.

Sok sikert!!! :)

2014. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

járni akar veled és félt. hajrá adj időt neki, és légy vele kedves, kialakul. programok, randik, találkahelyek, sőt, ha alkoholt isztok egy keveset, még segít is a helyzeten. amit leírtál abból az jön le ,hogy bejössz neki....

de sosem lehet tudni... én is ilyesminek tűnhettem, holott én (annak ellenére ,hogy nem tettem meg) csak szexet akartam a lánytól, ergo tetszett, de nem akartam járni vele... ezért kell időt adni a dolognak. idővel kiderül, mik a szándékai. ennyi. hajrá

2014. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki, csak nehezen tudja kifejezni érzelmeit(?)

hány évesek vagytok?

első randin nem muszáj megcsókolnia, ettől izgalmas a dolog, ha alig tudod kivárni hogy uuu mikor csókol meg? :D

engem csak úgy nem szoktak hívni hogy kettesben találkozzunk, csak ha randinak szánja és akar vmit.

2014. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy nem olyan bátor, viszont ezek egyértelmű jelei annak, hogy tetszel neki. A mai világban már az sem gáz, ha a lány kezdeményez, mondd el neki, hogy mit érzel! Ha viszont ő mégis csak szimplán barát akar lenni, akkor beszéld meg vele, hogy elfogadod a barátságát, így nem veszíted el! Én azért szurkolok nektek! :)
2014. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat :))

3. mindketten 14 évesek vagyunk

4. és ha elmondom neki hogyan mondjam el....? mert olyat már így mondtam neki hogy 'nagyon kedvellek' , de szerintem nem egészen értette mire gondolok :D

2014. jan. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!