Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromra rájött, hogy szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromra rájött, hogy szeretne egyedül lenni. Most mi van?

Figyelt kérdés
Itt volt ugye két hét szünet és kb a nap 24 órájában együtt voltunk. Tegnap áthívott és reggel amikor felébredtem azzal fogadott, hogy inkább menjek el, mert már unatkozik. Kicsit össze kaptunk, de elmentünk étterembe ebédelni. Haza felé már kibuktam, hogy nem akar nekem semmit elmondani és azért nem tudunk miről beszélgetni. Azt mondta, hogy feszélyezve érzi magát a problémáiról beszélgeti velem és most szeretne egyedül lenni, mert alig találkozik mostanában a haverjaival meg megtalálni saját magát és fogadjam el, hogy ilyen korszakát éli. 2 éve vagyunk együtt, de nekem alig mond el valamit, hogy mi bántja, mert szerinte ez nem az én dolgom, hogy az ő problémáit megoldjam. De hiába mondom neki, hogy én ugyanúgy a barátja vagyok ő a fejébe vette, hogy nekünk nincs közös témánk és nem nyílik meg előttem. Most hagyok neki szabad teret, nem leszek itthon napokig, de mit csináljak, hogy ez megint ne forduljon elő? Nem akarom, hogy tönkre menjen a kapcsolatunk. Hogy találjak témát beszélgetéshez, ha már mindent tudunk egymásról? 20 évesek

2014. jan. 4. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
az hogy off van
2014. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Galaxis. ***** válasza:
Ez magyarul annyit jelent, hogy hagyd békén! Szóval nem csak ne találkozz vele de ne is hívogasd. Majd ha akar ő felhív.
2014. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez úgy jön le, hogy ellaposodott és megszokott lett a dolog :/
2014. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe,jobb lesz neked nélküle.

gerinctelen dolog ezt csinálni

2014. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SullaFelix89 ***** válasza:
Van egy 3. fél.
2014. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De könnyen írjátok, hogy off meg vége és hagyja békén! Gerinctelenek vagytok azért. Én megértelek kérdező téged mert hasonló a helyzet nálam is és szenvedek...


Nincs ötletem nekem se és nem tudsz mit tenni csak hagyod, ha ki bírod. Én nem bírom őt hagyni mert ideg vagyok!


Most is üvölt a HC PUNK zene mert ideges vagyok..

2014. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem már tönkrement :(

Az alap, hogy mindent megbeszélhessetek egymással, hogy a barátjának is tekintsen. Ha neki erre nincs is igénye, akkor ott már eleve gondok vannak/lesznek mindenből.

Hagyd most békén, aztán meglátod, hogyan alakul, keres-e, ez csak egy kis átmeneti zűrzavar.

2014. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen időszakai amikor tök normális, aztán egyszer csak megkattan és tiszta idióta. Mindig bocsánatot kér, akkor megint normális, de utána meg megint hülye lesz. Én meg persze mindent elnézek neki, mert szeretem és ezt ő is nagyon jól tudja. Nagyon nehéz természete van, ezt mindenki megmondja és nehéz vele. Sokszor nem érzi a dolgok súlyát..
2014. jan. 4. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is "kattanj" meg egy kicsit, akkor kiderül, hogy fordított esetben ezt ő hogyan tolerálja, és megtudja, hogy milyen érzés.
2014. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!