Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (allul bővebben kifejtem a problémát)

Figyelt kérdés

na szóval van egy fiú,akivel szerelmesek voltunk/vagyunk(ezt azért írom perjellel,mert nemtom h ő szeret-e)most jár egy lánnyal.nyáron,amikor szerelmesek volt belém(én már nem szerettem),bejelölt skypeon.most,h van barátnője,még mindig ugyanúgy beszél velem skypeon,mint nyáron.az egyik barátnőm szerint csak féltékennyé akar tenni.szerintetek is?vagy csak jó barátságot akar velem ápolni?normális,értelmes válaszokat kérnék szépen.és minden válaszolónak előre is nagyon köszönöm :)

(ismétlem,még NEM vagyok 20 éves,ne a felhasználónevemből ítéld meg a korom!THX)



2014. jan. 4. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A nevedből már tudtam, hogy nem vagy 20.
2014. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt írtad hogy már nem szereted. Akkor meg nem mindegy hogy mit akar? Ne beszélj vele azt kész.
2014. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A válaszom pedig a szokásos, kérdezd meg a sráctól!
2014. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az első mondatból lejött, hogy max 14 vagy....
2014. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tudom,azt írtam h már nem szeretem,de ez nekem kicsit furcsa.ugyanolyan stílusban beszél hozzám,akár társaságban vagyunk,akár csak ketten

am hű de vicces h látszik h nem vagyok 20.most nehogymár a zenei ízlésem miatt ítélj el..nem mindegy mit hallgatok?

2014. jan. 4. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem!, hallgass metált!
2014. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem érdekel, mit hallgatsz de attól még a helyesírás, a megfogalmazás, és maga a problémád árulkodó
2014. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Green Day-t meg Tankcsapdát is hallgatok.megfelel? -.-

na és miről árulkodik?xD csak azért mert a "hogy" helyett azt írom "h" meg az "amúgy" helyett azt írom "am".lehet,h ezeken kívül vannak helyesírási hibák,de azért annyira nem vagyok hülye,h "légyszi" helyett azt írom h "lécci".ennyire azért nem szeretek rövidíteni :DD

a megfogalmazásban biztos van hiba.

a kérdés miért gyanús?úgy tudom,ez az oldal azért van,h kérdezzünk és válaszoljunk

2014. jan. 4. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:

rendben, akkor hány éves vagy? :)

de még egyszer mondom, nem zavar, hogy milyen zenét szeretsz, nem az 1-es vagyok. És nem is azt írtam, hogy nem valódi a kérdés, ilyesmit nem szoktak csak úgy unalomból kiírni. A problémád csak azt mutatja, hogy szerintem még nem egészen vagy tisztában a szerelemmel, meg az egész dolgot gyerekesen látod. (ne sértődj meg a szón) A fiúnak van egy barátnője, de te nem tudod, hogy szeret-e téged. Ezt mi mégis honnan tudnánk? Azt sem tudjuk, hogy hogyan és miről beszélgettek skype-on, abból te sokkal jobban érezheted, hogy miként viszonyul hozzád. Ha csak a tényeket nézem, elég butaságnak tűnik, hogy csak azért jár egy lánnyal hogy féltékennyé tegyen. Persze lehet, de ezt megint nem tudjuk innen megmondani. A problémák 90%-ának oka, hogy a felek nem beszélnek egymással őszintén.


"allul" "szerelmesek voltunk belém"

2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm,h felvilágosítottál.

a koromat max privátban mondom meg.

hibát mindenki követ el!csak elírtam!

2014. jan. 4. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!